Назад   Львівський форум акваріумістів > Морська акваріумістика > Морські акваріуми учасників форуму > Акваріуми від 50л.
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Відповідь

Параметри теми
Старий 25.03.2016, 23:57   #221
Zuuu
Активний учасник

Львів, Шевч.р-н.

Дописи: 320
Подякував(ла): 826
Подякували 769 разів в 204 дописах
Репутація: 779

Акваріуміст року 

Типово Відповідь: 400л, 120х60х60

Білогрудий чим старший робиться тим більше шкоди робить. Починає кусати корали. Відкусує щупальце і випльовує. Каталафілію так закусав, що постійно здута. Ксенію нажаль після поїздки в самп перестав кусати, а краще б нею займався. Напевне доведеться його продавати бо дуже норовлива риба, хоча їсть 2 рази на день сушку, заморозку, і норі чіпляю.
Норі також люблять поїсти креветка і навіть губан шестиполосий відриває кусками.

На днях довелося розбити камінь на який колись клеїв дискосоми сині і рикордеї флориди. Дискосоми виросли, і почали сильно гнобити рикордеї, які за пів року в кілька разів зменшилися в розмірах, а кілька взагалі пропало. Після відділення від дискосом деякі рикордеї почали покриватися коричневим бактеріальним нальотом. Довелося кілька днів купати в ліках Furan-2. Після таких процедур розкрилися і з вигляду почуваються краще.

Капати горілку припинив. Нітрати тримаються коло 1-5, поки ніяких коригуючих дій не роблю. Фосфати з допомогою реактора з ровафосом тримаються на рівні 0.05-0.11. Водорослі ростуть досить повільно. Читав, що додавання заліза може допомогти, але ще не пробував.

І трохи рибалки.

Самець хризиптери доглядає кладку ікри.
chrysiptera-hemicyanea-male-eggs.jpg

Думав родактиси для риб пекучі. Схоже не для всіх. Бичок стигматура полюбляє сидіти в голубо-сірому родактисі.
escenius-in-rodhactis.jpg

Метелик, Heniochus Diphreutes. Білогрудий його добре погриз, за що відсидів 2 місяці в сампі. Обкидало по всіх пошкоджених місцях.
heniochus-diphreutes-lymphocystis-1.jpg

Але лімфоцистоз не така страшна хвороба як крипт, за кілька тижнів майже пройшло - білі кульки безслідно відвалюються.
heniochus-diphreutes-lymphocystis-2.jpg

На закінчення фотосесія краба-декоратора. Тримаю в сампі, щоб шкоди не наробив. Буває важко знайти серед каміння.
crab-decorator-1.jpg crab-decorator-2.jpg crab-decorator-3.jpg

Востаннє редагував Zuuu: 26.03.2016 о 00:00..
Zuuu зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
12 користувачів подякували Zuuu:
APload (26.03.2016), bakroma (03.09.2016), Bobus (26.03.2016), george795 (26.03.2016), goldberg (26.03.2016), ivans (26.03.2016), Rain (26.03.2016), Romar (26.03.2016), SLIRA (26.03.2016), Tim (26.03.2016), Yura. (26.03.2016), Нічна Лють (26.03.2016)
Реклама
Старий 26.03.2016, 06:53   #222
ivans
Почесний учасник

Львів, Личаківська

Дописи: 577
Подякував(ла): 468
Подякували 905 разів в 293 дописах
Репутація: 915

Акваріуміст року 

Юра, а бластомусса коли зловила корм? Вдень чи вночі?
Я свої лпс-и всі вночі годую. От тільки бласта в темноті закрита постійно і нічого не їсть.

Як на мене, фосфати дуже високі.
ivans зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2016, 12:20   #223
Rain
Супер-модератор

Львів

Дописи: 2.311
Подякував(ла): 3.615
Подякували 5.257 разів в 1.599 дописах
Репутація: 5378

Аквафото Аквафото Аквафото Аквафото 

Цитата:
Допис від Zuuu Переглянути допис
Heniochus Diphreutes
точно Diphreutes? не акумінатус? Як себе поводить? Не жере корали?
Старий 26.03.2016, 18:00   #224
Zuuu
Активний учасник

Львів, Шевч.р-н.

Дописи: 320
Подякував(ла): 826
Подякували 769 разів в 204 дописах
Репутація: 779

Акваріуміст року 

Цитата:
Допис від ivans Переглянути допис
Юра, а бластомусса коли зловила корм? Вдень чи вночі?
Я свої лпс-и всі вночі годую. От тільки бласта в темноті закрита постійно і нічого не їсть.

Як на мене, фосфати дуже високі.
Мої бластомуси самі не ловлять, я сам годую Годую вдень, на ніч здувається. Але для годівлі вимикаю повністю течію, бо вона дуже слабо тримає корм, і риб відганяю. Коли тільки починав годувати, то взагалі не тримала корм, злітав легко. Тому на початках клав зверху на голову так щоб не злетів кусочок кальмара. Вона за пів хвилини приблизно вже починала реагувати. Потім все швидше і швидше починала реагувати. Через тиждень чи два вже звикла і за кілька секунд тримала щупальцями і починала рот в сторону корму вигинати. Але годую її виключно через те, що маю легкий доступ - не більше 10см від поверхні. Тому адресно погодувати не проблема. Інша стоїть на дні, її не годую, боюсь пошкодити при годівлі. Ефекту не бачу поки, більше з цікавості кормлю.

Фосфати спеціально нижче за 0.05 не виводив, бо хочу водорості в сампі щоб трохи розрослися для фільтрації, а також маю багато мягкоти, якій пишуть не дуже подобається надто чиста вода. Але пізніше спробую зменшити, подивитися як корали відреагують. Залишився невеличкий шматочок зеленої сериатопори живої - сильно не росте, напевне пов'язано з фосфатами. По ній і буду дивитися.

Цитата:
точно Diphreutes? не акумінатус? Як себе поводить? Не жере корали?
Хотів саме його, надіюсь він і є. Та й Денис казав, що то не акумінатус. Інакше коралам буде невесело. Корали не скубає, але всіх спагетті червяків поїв. На той невеличкий кусочок сериатопори що залишився не звертає уваги. Поки роль акумінатуса виконує білогрудий Коли вибирав, в тому ж акваріумі в магазині плавав і акумінатус. Тому була можливість порівняти. Але на 100% я не впевнений. Надіюсь з часом поведінка не зміниться, як це сталося з білогрудим.
Zuuu зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували Zuuu:
ivanko13 (26.03.2016), ivans (26.03.2016), Rain (26.03.2016)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:32.

All rights reserved