Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Для початківців на форумі
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Для початківців на форумі Розділ для створення тем початківцями форуму. Якщо не знайшли відповідного розділу - пишіть сюди.

Зачинена тема

Параметри теми
Старий 23.10.2013, 00:44   #1
Slayder
Користувач

Львів - Винники

Дописи: 62
Подякував(ла): 337
Подякували 38 разів в 21 дописах
Репутація: 48
Типово Допоможіть будь ласка з вибором)

Доброго вечора, планую придбати акваріум) Зараз на стадії вибору всього необхідного та збирання коштів=) Зупинився на 72 літрах ТМ"Природа", хочу утримувати барбусів, декілька сомиків, і ще чого можна туди поселити я незнаю, та і про це ще трохи зарано думати))
Отже, в мене є наступні запитання:
1) в мене немає доступу до центральної каналізації, тому воду буду брати з колодязя, мене насторожують показники води, та гіркий досвід з попередніми рибками в скляному акваріумі малого об'єму( я вже знаю свої помилки...) вмирали всі рибки(почергово) до тижня...я ідентифікував, що вони травились аміаком( судороги, дизорієнтація, і т.д). Нежодавно купив смужкові тести, я не зміг толком розібратись шо до чого, але рівень нітритів та нітратів зашкалював ( якщо я не помиляюсь смужки Sera). Прохання, підкажіть будь ласка, до кого я можу звернутись за порадою, хто зміг би перевірити мою воду? Адже в залежності від її якості (наскільки я розумію) залежать і мінімальні вимоги до фільтра...
2) Де у Львові можна зробити кришку на замовлення? ( за розумною ціною)
Наперед дякую за відповіді та прошу сильно не сварити, це мій 1 (нормальний) акваріум=)
Slayder зараз поза форумом  
Реклама
Старий 24.10.2013, 22:32   #2
Slayder
Користувач

Львів - Винники

Дописи: 62
Подякував(ла): 337
Подякували 38 разів в 21 дописах
Репутація: 48
Типово Відповідь: Допоможіть будь ласка з вибором)

Завдяки розясненням colinmcrae питання вичерпіні.
Slayder зараз поза форумом  
2 користувачів подякували Slayder:
colinmcrae (24.10.2013), ВасилийМетролог (26.10.2013)
Зачинена тема

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Допоможіть будь ласка! Вмирають рибки. Nikysa Для початківців на форумі 15 07.01.2013 22:24
Допоможіть будь ласка з Африканськими цихлідами. Andriy9 Для початківців на форумі 4 10.11.2012 19:42
Аква на 100 літрів допоможіть будь ласка! Cофія Для початківців на форумі 12 11.06.2011 23:18
Допоможіть, будь ласка! Проблема з фільтром... Natalka Фільтри, компресори, нагрівачі 10 12.12.2010 19:43
захворіли гупі, будь-ласка допоможіть valerius Хвороби риб та їх лікування 8 17.02.2010 21:58

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:04.

All rights reserved