Назад   Львівський форум акваріумістів > Куток споживача > Аквамагазини, зоомагазини, інтернет-магазини > Інтернет-магазин фiльтрiв для води "Aqua-ua"
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Інтернет-магазин фiльтрiв для води "Aqua-ua" Обговорення, консультації, колективні замовлення, доставка по Україні, .......і все, що стосується інтернет-магазину www.aqua-ua.com

Відповідь

Параметри теми
Старий 06.05.2010, 15:25   #1
Aqua-ua
Користувач

Днепропетровск

Дописи: 99
Подякував(ла): 36
Подякували 112 разів в 64 дописах
Репутація: 122

Меценат 

Типово Системи зворотного осмосу.

Система зворотного осмосу – найкраща система для очищування води в наш час. Це забезпечується за рахунок унікального ефекту осмотичної мембрани.
Ефект осмосу присутній у кожній клітині і полягає у переході рідини крізь напівпроникну мембрану, із менш солоного розчину у рідину з розчином більш солоним. Як що створити з боку солоного розчину достатній тиск, то вода просочиться крізь мембрану у зворотній бік. Цей ефект і називають зворотній осмос.
Мембрана має мікропори та пропускає крізь себе лише молекули води та кисню, навіть бактерії та віруси крупніші ніж ці пори. Тому вода пропущена крізь систему зворотного осмосу обеззаражена.
Вода після зворотного осмосу ідеально підходить не тільки для тих хто її п’є, але і для тих хто в ній живе.

5-и ступенева система зворотного осмосу AURO-50P-16
http://aqua-ua.com/product/5-ti-stup...poj-ro-50p-16/

Система без зусиль врізається у водопровід, а на мийку встановлюється кран з очищеною водою.

5 ступенів очищування забезпечують максимальну фільтрацію, якість та смак води.
Ступені очищування води:

1. Картридж механічного очищування, очищує воду від піску, іржи, осаду, окалини та інших механічних включень.
2. Картридж с гранульованим вугіллям, очищує воду від хлору, хлоровмісних з’єднань, пестицидів та гербіцидів.
3. Картридж з брикетованим вугіллям який ефективно доочищує від хлору, а також від бактерій Giardia та Cryptosporidium.
Додатково можливо встановити картридж який пом’якшує - він видаляє зі складу води солі жорсткості.
4. Мембрана зворотного осмосу, видаляє практично всі органічні забруднення, а також розчиненні у воді стороні рідини, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець та ін.
5. Пост-фільтр, виготовлений з активованого кокосового вугілля, очищує воду від запахів, після зберігання у накопичувальному баку.
Більш детальна інформація, а також інформація про інші системи фільтрації води на сайті www.aqua-ua.com

Аналіз міської води після очищення у нашій системі зворотного осмосу
Doc-tor (06.05.2010), ressi (13.01.2014), ryuras (12.05.2010), Руслан (06.05.2010), СейФ (22.11.2011)
Реклама
Старий 06.05.2010, 15:33   #2
Руслан
Супер-модератор

м. Лева

Дописи: 1.623
Подякував(ла): 1.763
Подякували 7.190 разів в 1.396 дописах
Репутація: 7545

Аквафото Аквафото Акваріуміст року Террафото Аквафото Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року 

Повідомлення Відповідь: Системы зворотного осмосу.

Що і як часто необхідно міняти в даній системі (картриджі, мембрани) і зразу будь-ласка вкажіть вартість цих елементів. Дякую.
Руслан зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2010, 15:52   #3
Doc-tor
Живу на форумі

Varpalota-Ungvar, Hungary

Дописи: 2.977
Подякував(ла): 2.996
Подякували 11.277 разів в 2.411 дописах
Репутація: 6407

Акваріуміст року Активність Меценат Акваріуміст року 

Типово Re: Системы зворотного осмосу.

Замена картриждей происходит по мере загрязнения.
Контроль за мембраной производится при помощи анализатора: TDS-метр воды (солемер)
TDS-метр (солемер) для контроля качества воды в домашних условиях
345.00 грн.

Сменные элементы и ихние цены на сегодня:

Комплект картриджей для системы обратного осмоса
Стандартный комплект картриджей предочистки, который используется в системах обратного осмоса и трех-колбовых фильтрах.
50.00 грн.

минерализатор
Минерализатор предназначен для насыщения очищенной питьевой воды полезными для человеческого организма веществами.
Данный минерализатор используется в системах обратного осмоса.

60.00 грн.

Пост-фильтр Т33 для систем обратного осмоса
Пост-фильтр изготовлен из активированного кокосового угля. Очищает воду от запахов, после хранения ее в накопительном баке.
30.00 грн.

мембрана для систем обратного осмоса 50G
Мембрана изготовлена из полупроницаемого материала, через который могут пройти только молекулы воды и кислорода. Предназначена для очистки воды от широкого спектра органических и неорганических растворенных примесей, а так же бактерий и вирусов. Данная мембрана используется в системах обратного осмоса в качестве предпоследней ступени очистки воды.
210.00 грн.
Aqua-ua (06.05.2010), aton_ra (13.05.2010), Руслан (06.05.2010)
Старий 06.05.2010, 16:15   #4
Aqua-ua
Користувач

Днепропетровск

Меценат 

Типово Відповідь: Системы зворотного осмосу.

Цитата:
Допис від Руслан Переглянути допис
Що і як часто необхідно міняти в даній системі (картриджі, мембрани).
Термін в використання любих картриджів та мембрани в системах зворотного осмосу залежить від двох показників: якість та кількість води яку Ви використовуєте у визначений проміжок часу. Середній умовний показник в межах 5000 літрів.
Doc-tor (06.05.2010), Руслан (06.05.2010)
Старий 12.05.2010, 17:27   #5
ryuras
Активний учасник

Івано-Франківськ

Дописи: 431
Подякував(ла): 795
Подякували 700 разів в 265 дописах
Репутація: 820

Хочу поставити вдома зворотній осмос. Воду буду використовувати для приготування їжі та пиття. Чим більше читаю про нього тим більше заплутуюся.
Народ хтось ставив вже собі осмос від Аква-ЮА?
Як він в експлуатації і монтажі?
Цікаво порівняти його із Нашою водою, Джерелом, Аквафор (їх я бачив і трогав руками).
По цінам Наша вода і Аквафор майже одинакові і майже в 2 рази дорожчі від Аква-ЮА та Джерела. Від Івано-Франківських продавців чого така різниця я так і не отримав чіткої відповіді, Кажуть, що по параметрах вони всі одинакові і картріджі та елементи системи взаємо-замінні. Це дійсно так?

І ще чи варто взагалі ставити зворотній осмос для вживання цієї води в їжу? Вода після осмосу є дуже чистою, а ж занадто і це не є добре для людей. Може варто просто поставити систему з 3-4 фільтрів без осмосу і вивести на окремий кран?

Ще начитавшись інету прийшов до висновку, що мінералізатор в осмосі це лишнє, краще брати систему без нього. Чи я помиляюся?
По ціні сама краща виходить Аква-ЮА. Але хочеться крім приємної ціни ще і приємну якість, сервіс та відношення продавців.

Вибачне що в мене питань багато, але чим більше почав читати різних форумів, тим більше різних питань почало в мене виникати. Тай брати не охота "кота в мішку". Родичка з дуру купила осмос від Цептора, тепер "тішиться і натішитися" не може, особливо коли настає час картріджі і мембрану міняти.
aton_ra (13.05.2010)
Старий 12.05.2010, 17:51   #6
Aqua-ua
Користувач

Днепропетровск

Меценат 

ryuras, Наши системы обратного осмоса имеют хорошее качество и отлично служат людям. В этом уже успели убедится многие люди в том числе и большое количество аквариумистов.
Цены у нас ниже просто потому, что мы получаем товар на прямую, а не перепродаем как большинство фирм.
Пить воду из системы обратного осмоса не только не вредно, но и полезно, в этом можете даже не сомневаться. Минерализатор можно взять по желанию, но он совсем не обязателен.
Вы можете обратится в наш магазин и убедится что мы оказываем помощь, поддержку и сервис на самом высоком уровне .
На все наши системы обратного осмоса действует годичная гарантия, это говорит о том что мы отвечаем за качество нашего товара.

Что касается Вашей родственницы, то если у нее не Аквина, то ей подойдут наши картриджи, а у нас они намного дешевле.
ryuras (12.05.2010)
Старий 12.05.2010, 18:03   #7
ryuras
Активний учасник

Івано-Франківськ

Aqua-ua, дякую за відповідь. Чекаю на зарплату і з понеділка вже буду остаточно вирішувати на рахунок придбання осмосу.

На рахунок картріджів до Цептора я поцікавлюся, а от мембрана в її Цеторі поставляється разом із колбою, тобто не розборна і коштує більше 100 євро.

Доставка у Вас безкоштовна до Івано-Франківська?

Востаннє редагував ryuras: 12.05.2010 о 18:04..
ryuras зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.05.2010, 18:21   #8
ryuras
Активний учасник

Івано-Франківськ

Aqua-ua, Яка різниця між AURO-50P-11 та AURO-50P-11-JG ?
Для нормальної роботи фільтра треба не менше 3-х Атмосфер. Чесно кажучи, я не знаю який тиск в моєму водопроводі. Наші сервісмени, міряють тиск тільки тоді, коли я в них замовлю монтаж і придбаю в них фільтр, в принципі їх можна зрозуміти.
Може мені не варто заморочуватися з вимірюванням тиску і взяти систему вже із помпою, крім цього які ще переваги надасть мені помпа в системі?
Що собою уявляє процедура ручного очищення мембрани, як часто це треба робити і наскільки вона складна?

Чого у вас не має 6-ти ступінчатої системи очищення без мінералізатора?

І ще монтаж планую проводити сам. Чи все є в комплекті для самостійного монтажу? Більше нічого у Вас не потрібно дозамовляти?
Старий 12.05.2010, 18:50   #9
Aqua-ua
Користувач

Днепропетровск

Меценат 

ryuras, Да, в Цептере мембрана не разборная, зато можно приобрести у нас колбу для мембраны обратного осмоса, всего за 40 грн. И потом докупать мембраны у нас или других производителей. Просто для нашей колбы еще надо будет взять пару уголков для подключения трубок.
Старий 12.05.2010, 19:12   #10
Aqua-ua
Користувач

Днепропетровск

Меценат 

Цитата:
Допис від ryuras Переглянути допис
Aqua-ua, Яка різниця між AURO-50P-11 та AURO-50P-11-JG ?
Разница в способе соединения трубочек, системы с приставкой JG укомплектованы фитингами на защелках, тогда как обычные системы укомплектованы фитингами на гайках. По надежности они одинаковы, просто фитинги на защелках быстрее и проще при подключении системы и замене пост-фильтра,минерализатора и пр элементов.
Цитата:
Для нормальної роботи фільтра треба не менше 3-х Атмосфер. Чесно кажучи, я не знаю який тиск в моєму водопроводі. Наші сервісмени, міряють тиск тільки тоді, коли я в них замовлю монтаж і придбаю в них фільтр, в принципі їх можна зрозуміти.
Може мені не варто заморочуватися з вимірюванням тиску і взяти систему вже із помпою, крім цього які ще переваги надасть мені помпа в системі?
Що собою уявляє процедура ручного очищення мембрани, як часто це треба робити і наскільки вона складна?
Возможно проще взять систему с помпой.
В системах с помпой промывка мембраны происходит автоматически при каждом включении помпы. Сначала открывается клапан промывки и вода сливаясь в дренаж промывает мембрану, затем клапан закрывается и идет фильтрация через мембрану и набор воды в бак. Можно сказать что в системах с помпой промывка мембраны чуть более эффективная.
При ручной промывке, раз в одну-две недели нужно открывать краник помывки мембраны на 5 минут. При этом перекрывая краник на накопительном баке и открывая краник на мойке. Процедура очень простая.
Цитата:
Чого у вас не має 6-ти ступінчатої системи очищення без мінералізатора?
Потому что 6-стая ступень это и есть минерализатор. Это по сути не очистка, но так принято обозначать системы, у других производителей так же.
Цитата:
І ще монтаж планую проводити сам. Чи все є в комплекті для самостійного монтажу? Більше нічого у Вас не потрібно дозамовляти?
В комплекте есть все для монтажа.
Дополнительно вам понадобится тефлоновая ФУМ-лента (вместо пакли), для уплотнения резьб во избежании течи.
И пару саморезов для закрепления колб на стенке.
Ну и конечно инструменты: дрель, сверла, гаечные ключи.
aton_ra (13.05.2010), myrko (15.06.2010), ryuras (12.05.2010), Терлецький Дмитро  (11.04.2011)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Проточна система зворотного осмосу AURO-3004-Flow Aqua-ua Інтернет-магазин фiльтрiв для води "Aqua-ua" 0 15.12.2010 14:48

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:21.

All rights reserved