Назад   Львівський форум акваріумістів > Куток споживача > Аквамагазини, зоомагазини, інтернет-магазини > Інтернет-магазин фiльтрiв для води "Aqua-ua"
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Інтернет-магазин фiльтрiв для води "Aqua-ua" Обговорення, консультації, колективні замовлення, доставка по Україні, .......і все, що стосується інтернет-магазину www.aqua-ua.com

Відповідь

Параметри теми
Старий 23.05.2010, 17:10   #31
Leo N
Акваріуміст
------

Дописи: 1.271
Подякував(ла): 2.792
Подякували 7.235 разів в 1.204 дописах
Репутація: 7654

Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Системы зворотного осмосу.

Якщо є сумніви щодо мінералізації води за допомогою даної системи (скоріше сумнівів у тому: А що туди поклали? ), то воду для пиття можна мінералізувати самостійно. Для цього береться звичайний кремінь (саме той, з якого ми у дитинстві висікали іскри), колеться на шматки і у будь-якій скляній ємності заливається охолодженою кип'яченою, просто відстояною з крана, дистильованою, чи водою з осмосу. Настоюється день-два і вода готова до вживання. Так можна робити кілька років, а потім кремінь розбивається на менші шматки... і ще кілька років і т.д. Найкращий кремінь у нашій місцевості знаходять у районі озера Світязь, він валяється там просто на дорогах Знаю жінку, яка вже вмирала, а після того як почала регулярно вживати таку воду, повернулася до нормального життя. Прочитати про цілющі властивості кремнію можна хоч би й тут: http://translate.google.com.ua/trans...25BC%26hl%3Duk, хоч такої інформації в Інтернеті предостатньо
Leo N зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували Leo N:
Doc-tor (23.05.2010), ryuras (23.05.2010), Tett (22.06.2011)
Реклама
Старий 25.05.2010, 16:01   #32
Aqua-ua
Користувач

Днепропетровск

Дописи: 99
Подякував(ла): 36
Подякували 112 разів в 64 дописах
Репутація: 122

Меценат 

Цитата:
Допис від ryuras Переглянути допис
- картрідж з активованим вугіллям (білий) після розпакування розсипався в руках. Прийшлося його викинути і замінити на інший. Добре що я додумався взяти комплект запасних картріджів.
Ви можете вислати цей картридж нам (за наш рахунок) і ми Вам вишлемо інший. Можливо він був пошкоджений при транспортуванні.

Цитата:
- з'єднання Quick Connect Fittings досить легко монтуються, але розмонтовуються досить важко. Трубочку треба крутити і тягнути із силою.
Для роз’єднання фітингів швидкого з’єднання потрібно зняти запобіжну скобу (блакитного коліру в формі підкови) та натиснути на кільце затиску, тоді трубку можно витягнути без зусиль.

Цитата:
- залишилися дві гумові прокладки (кільця), я так і не догнав куди їх поставити, вони ні до чого не підійшли.
Ці гумові кільця потрібні при встановленні краника на стіну (на цей випадок в комплектації є кронштейн). У більшості випадків кран монтується безпосередньо у мийку, тому вони залишаються.
myrko (15.06.2010), ryuras (25.05.2010)
Старий 15.06.2010, 16:21   #33
ryuras
Активний учасник

Івано-Франківськ

Дописи: 431
Подякував(ла): 795
Подякували 700 разів в 265 дописах
Репутація: 820

Доброго дня.
На кінець віддав своїм лаборантам на роботі зразки води із крану і після осмосу. Сьогодні вже маю результати аналізів.
Вода з крану Вода після осмосу Норма
Хлориди (Cl) 16,0 5,32 300
Гідрокарбонати (HCO3) 134,2 36,6
Карбонати (CO3) н/в н/в
Сульфати (SO4) 15,64 2,0
Кальцій (Ca) 31,06 3,0
Магній (Mg) 5,5 0,6
K+Na 23,3 14,0
Мінералізація 225,7 61,7 1000
pH 7,4 6,4 8,0
Жорсткість 4,0 0,7 7,0
Нітрити (NO2) н/в 0,02 0,08
Нітрати (NO3) 3,06 0,83 45,0
Амоній (NH4) 0,1 0,001 0,5

Що мене насторожує, то це:
- Мінералізація. У вас на сайті написано, що після 50 треба міняти мембрану, а в мене на новій вже 61,7
- Нітрити. У водопровідній воді вони взагалі не визначалися, а після фільтра з'явилися, причому вони будуть збільшуватися із збільшенням забруднення фільтрів. Дана ситуація з нітритами не тільки в мене. В інших зразках (ті що приносили їм люди) теж є збільшення нітритів після осмосу.
- pH по нормі для питної води має бути 6,5-8,5, а в мене 6,4 після осмосу.
Результатам не довіряти в мене не має підстав, все ж таки в нашому інституті є ціла лабораторія визначення хіміко-фізичних показників води при відділі екології. Хоч обладнання не є супер сучасним, проте працівники там толкові, і руку мають набиту.
Як видно з аналізів вода в Івано-Франківську не є поганою, а самі співробітники лабораторії кажуть, що на Західній Україні в нас вона сама краща.
Leo N (15.06.2010), pozhar (15.06.2010)
Старий 15.06.2010, 16:23   #34
ryuras
Активний учасник

Івано-Франківськ

чогось табличка поїхала, на попередньому перегляді було все нормально

Закинув таблицю в JPG
Рисунок1.jpg

Востаннє редагував ryuras: 15.06.2010 о 16:27..
ryuras зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував ryuras за цей допис:
Ye_Lviv  (15.06.2010)
Старий 15.06.2010, 18:04   #35
Aqua-ua
Користувач

Днепропетровск

Меценат 

Уточніть будь-ласка, показання мінералізації у 61,7 одиниць це показники TDS-метра чи показники данні лабораторією?

Щодо до нітратів (NO2), швидку відповідь не дам, тому що питання зараз переадресував спеціалістам. В мене є таке уточнююче питання, Ви воду на аналіз брали одразу після установки чи через деякий час після старту роботи системи?

Цитата:
вони будуть збільшуватися із збільшенням забруднення фільтрів
Можете навести приклади подібного збільшення (або де можна вяти подібні приклади), бо в мене такої інформації немає.

По pH, дійсно після вугільних картриджів та мембрани лужні (щелочные) з’єднання у воду на виході не потрапляють, тому то pH рухається у бік кислотності. Ця зміна не є крітичною, у іншому випадку цю воду не можно було би вживати. Пропускаючи воду крізь мінералізатор можно pH повернути у зону рекомендованих параметрів.
Старий 15.06.2010, 18:51   #36
Leo N
Акваріуміст
------

Дописи: 1.271
Подякував(ла): 2.792
Подякували 7.235 разів в 1.204 дописах
Репутація: 7654

Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Цитата:
Що мене насторожує, то це:
- Мінералізація. У вас на сайті написано, що після 50 треба міняти мембрану, а в мене на новій вже 61,7
- Нітрити. У водопровідній воді вони взагалі не визначалися, а після фільтра з'явилися, причому вони будуть збільшуватися із збільшенням забруднення фільтрів. Дана ситуація з нітритами не тільки в мене. В інших зразках (ті що приносили їм люди) теж є збільшення нітритів після осмосу.
- pH по нормі для питної води має бути 6,5-8,5, а в мене 6,4 після осмосу.
Цікава ситуація... А яка ж буде мінералізація після осмосу з моєю водою, якщо початково є біля 400 (замір TDS-метром)? Дякую за інформацію, ryuras.
Tett (22.06.2011)
Старий 15.06.2010, 23:47   #37
Охват Марьян
Засновник форуму

Львів (Симоненка-В.Великого)

Дописи: 9.209
Подякував(ла): 5.616
Подякували 32.387 разів в 6.827 дописах
Репутація: 33376

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Цитата:
Сьогодні вже маю результати аналізів.
Яким методом велась перевірка води ?
Старий 16.06.2010, 11:17   #38
ryuras
Активний учасник

Івано-Франківськ

Систему встановив 22.05 проби води відбирав 10.06, тобто систем вже мала увійти в нормальний робочий режим.
Мінералізацію міряли лабораторним методом, не TDS-метром.
Окремо статистики по нітритах лабораторія не вела. Тут така ситуація, що воду на аналіз не тільки я приносив, от і їм "кинулася в око" закономірність збільшення нітритів після осмосу, а також від часу використання картріджів, тобто їх забрудненості. Аналізи робили не офіційно, і в усній формі звернули увагу на цей момент.
Охват Марьян, Яким методом велась перевірка води ? я не цікавився. Я з хімією не дружу, тому методи перевірки для мене нічого не значать, але можу уточнити трохи пізніше.
Старий 16.06.2010, 13:34   #39
Aqua-ua
Користувач

Днепропетровск

Меценат 

Цитата:
А яка ж буде мінералізація після осмосу з моєю водою, якщо початково є біля 400 (замір TDS-метром)?
В нас був випадок коли показник мінералізації води до очищення був десь 1500 одиниць, а після системи зворотного осмосу 80. Показник визначався TDS-метром.
Leo N (16.06.2010)
Старий 16.06.2010, 13:36   #40
Aqua-ua
Користувач

Днепропетровск

Меценат 

Цитата:
Систему встановив 22.05 проби води відбирав 10.06, тобто систем вже мала увійти в нормальний робочий режим.
Так і є, система вже працювала в нормальному режимі. Я задавав уточнююче питання, тому що в нас був випадок коли подібна мінералізація була визначена одразу після встановлення системи без її промивання. (Після встановлення системи потрібно перші 20-30 літрів води злити у каналізацію)
Цитата:
Мінералізацію міряли лабораторним методом, не TDS-метром.
Показники лабораторного метода і TDS-метра не тотожні. Та й все залежить від показників на вході, як що при визначенні мінералізації води TDS-метром, показники збільшились у 2-3 рази від первинних, це і є сигнал до заміни мембрани.
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Проточна система зворотного осмосу AURO-3004-Flow Aqua-ua Інтернет-магазин фiльтрiв для води "Aqua-ua" 0 15.12.2010 14:48

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:31.

All rights reserved