Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Прісноводні акваріуми учасників форуму
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Прісноводні акваріуми учасників форуму Обговорення, критика, фотографії, поради,рекомендації.

Відповідь

Параметри теми
Старий 09.08.2009, 10:59   #1
kolin
Початківець
Львів

Дописи: 32
Подякував(ла): 18
Подякували 24 разів в 10 дописах
Репутація: 34
Типово Запуск першого акваріума, потрібні поради!

Привіт усім!

Я зареєстрований на форумі вже давно, раніше тільки читав, збирав інформацію і ось тільки зараз наважився на запуск своєї першої акви. Отже, що є:

1. Придбано акваріум на 140 літрів
2. Придбано обігрівач для регулювання температури води і внутрішній фільтр (ViaAqua VA F-300)
3. Придбано ґрунт і засипано в акву (попередньо 3 рази промито), товщиною 3,5 см
3. Встановив обігрівач та фільтр, залив воду приблизно на 3/4 загального об"єму акви і все запустив. Як це все тепер виглядає можете подивитись на фото:

Фото0052.jpg

======================

Отже тепер питання:

1. Фільтр трохи гуде, більше того, як видно на фото, я прикріпив його на задню стінку акви, оскільки якщо його монтувати на боковій, то з"являється ще й вібрація. Вібрує не сама аква (стіл стоїть міцно і не хитається), а підлога. Хто щось порадть як з цим боротись?

2. Чи варто вже починати насадження зеленню чи навпаки варто ще почекати?

3. За скільки часу можна починати заселяти акву рибками? (Чув різні думки від 1 до 3 тижднів)

4. Може у знавців будуть ще якісь поради, можливо я щось пропустив при запуску

kolin зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама
Старий 09.08.2009, 12:57   #2
navy
Засновник форуму і клубу

Львів

Дописи: 2.781
Подякував(ла): 18.137
Подякували 7.299 разів в 2.137 дописах
Репутація: 7775

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Активність Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Запуск першої акви. Потрібні поради.

Додайте води вибрація повинна зникнути.Як ні то трохи змістіть стіл .
Зробіть освітлення тоді можете садити рослинки.
Запуск риб можете зробити після того як пройде бактеріальна муть(як що буде).
Успіху
navy зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.08.2009, 13:17   #3
ВодолаЗ
Почесний учасник

Рим

Дописи: 544
Подякував(ла): 588
Подякували 1.157 разів в 313 дописах
Репутація: 1186

Досить мало у вас грунту.Треба щоб було хочаб 4,5 - 7см. Рослини будуть краще рости.І перед тим як засипати грунт треба було дати якусь мінімальну підживку в нижні слої,тому що рослини в основному живляться з грунту,а в грунті покищо ніц немає.
А фільтр у вас атмановський?
Старий 09.08.2009, 13:51   #4
kolin
Початківець
Львів

Цитата:
Допис від ВодолаЗ Переглянути допис
Досить мало у вас грунту.Треба щоб було хочаб 4,5 - 7см. Рослини будуть краще рости.І перед тим як засипати грунт треба було дати якусь мінімальну підживку в нижні слої,тому що рослини в основному живляться з грунту,а в грунті покищо ніц немає.
А фільтр у вас атмановський?
На рахунок фыльтру то на коробці пише ViaAqua.
А яку підживку порадите чи що вже робити якщо грунт вже засипаний?

На рахунок к-сті, то в принципі, всі продавці казали що має хватити - 6 пачок по 1,7 кг, я так і засипав .
Старий 09.08.2009, 15:29   #5
ВодолаЗ
Почесний учасник

Рим

Дописи: 544
Подякував(ла): 588
Подякували 1.157 разів в 313 дописах
Репутація: 1186

Я в знайомого брав трьох телескопів які прожили в мене півтора тижні з обільним годіванням засрали аквас так що впринципі вже підживки нетреба.Можна використати підживку під корінь при посадці кожної рослини.Також є ще щоденні підживки.Краще зайдіть в магазин і спитайте в продавця ,підберете щось оптимальне.
А грунту МАЛО. Ну хіба ящо рослин у вас мало і невибагливих.Дотогож грунт це такий собі ДУЖЕ потрібний фільтр в акваріумі,переробляє шкідливі речовини і тд і тп.
Старий 09.08.2009, 16:43   #6
Vitaliy
Початківець

Ivano-Frankivsk

Дописи: 20
Подякував(ла): 82
Подякували 64 разів в 12 дописах
Репутація: 74
Типово Ответ: Запуск першої акви. Потрібні поради.

http://www.aqua-plant.com.ua/statya.php?vstat=13 вот тут примерно написано про состав аквариумного грунта, но на свое усмотрение можно подкоректировать, после этого высаживаете растения набираете воду и после того как все устоится (настанет биологическое равновесие) обычно неделя две, будет видно по пропаданию мути, вот после этого можно пускать рыбу.( из личного опыта скажу что пускал и сразу, но только неприхотливых) УДАЧИ!
Vitaliy зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Vitaliy за цей допис:
kolin (09.08.2009)
Старий 09.08.2009, 17:22   #7
kolin
Початківець
Львів

Типово Відповідь: Ответ: Запуск першої акви. Потрібні поради.

Цитата:
Допис від Vitaliy Переглянути допис
http://www.aqua-plant.com.ua/statya.php?vstat=13 вот тут примерно написано про состав аквариумного грунта, но на свое усмотрение можно подкоректировать, после этого высаживаете растения набираете воду и после того как все устоится (настанет биологическое равновесие) обычно неделя две, будет видно по пропаданию мути, вот после этого можно пускать рыбу.( из личного опыта скажу что пускал и сразу, но только неприхотливых) УДАЧИ!

стаття цікава, але я купував звичайний ґрунт в магазині, та і навряд мені зараз під силу все зробити як там описано . Гаразд, завтра спробую засадити акву якимись не дуже прихотливими рослинами.
Старий 09.08.2009, 17:50   #8
PARTAGAS
Активний учасник

київська обл.

Дописи: 279
Подякував(ла): 363
Подякували 407 разів в 156 дописах
Репутація: 422

можете використати таблетки від фірми tetra .називаються tetra Plant crypto . таблетку кладете під корінь рослині...ось можете почитати http://www.tetrafish.ru/plants/crypto.php успіхів..
PARTAGAS зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.08.2009, 20:37   #9
Irenka
Початківець

Тернопіль

Дописи: 11
Подякував(ла): 4
Подякували 5 разів в 4 дописах
Репутація: 15
Ad Відповідь: Запуск першої акви. Потрібні поради.

Привіт усім.
Я запускаю своє перше в житті акваріум і тому у мене 1000 питань. Мені порадили що для запуску потрібно грунт підігрівач і фільтр. Грунт прокипятила і прополоскала кілька разів набрала воду, включила фільтр і підігрівач і усе. У зоомагазані сказали що вже за кілька днів можна посадити рослинки і через тижня після запуску можна запускати рибок. Виникає єпитання: чи не потрібно туди зараз додоти ще якусь хімію? Продавцям у зоомагазинах не довіряю,після їх влучних порад моя перша рибка втратила життя після 2 днів перебування у акваріум. Дякую за допомогу.
Irenka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.08.2009, 21:28   #10
Vitalik_only
Активний учасник
Ternopil-city

Дописи: 484
Подякував(ла): 1.395
Подякували 640 разів в 265 дописах
Репутація: 659

Цитата:
Допис від Irenka Переглянути допис
Привіт усім.
Я запускаю своє перше в житті акваріум і тому у мене 1000 питань. Мені порадили що для запуску потрібно грунт підігрівач і фільтр. Грунт прокипятила і прополоскала кілька разів набрала воду, включила фільтр і підігрівач і усе. У зоомагазані сказали що вже за кілька днів можна посадити рослинки і через тижня після запуску можна запускати рибок. Виникає єпитання: чи не потрібно туди зараз додоти ще якусь хімію? Продавцям у зоомагазинах не довіряю,після їх влучних порад моя перша рибка втратила життя після 2 днів перебування у акваріум. Дякую за допомогу.
А чому ви нічого не сказали про світло? Невже у вас його немає? Чим докладніше нам розповісте що купили тим ми влучніші поради зможемо дати! Яка фракція грунту? Фільтр-марка, продуктивність помпи. Обігрівач, яка потужність і саме головне який об"єм акваріума!
Хімії краще ніякої не добавляти а рослини,якщо є світло, можна одразу садити!
Vitalik_only зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Поради та рекомендації початківцям. Охват Марьян Для початківців на форумі 683 18.08.2017 10:03
Коряги ( Опис, поради ) okonor155 Грунт, декорації 0 29.12.2009 11:33
Прошу поради .... Sandra Ber Хвороби риб та їх лікування 20 22.12.2009 13:01
Починаю запуск свого нового чуда... Тарас Прісноводні акваріуми учасників форуму 17 22.11.2009 13:01
Як ви запускали свій акваріум ? Water Для початківців на форумі 6 11.01.2009 17:06

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:13.

All rights reserved