Назад   Львівський форум акваріумістів > Інше > Балачки
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Балачки Розділ в якому можна розмовляти на будь-які теми, неповязані з тематикою порталу, але в межах правил !

Відповідь

Параметри теми
Старий 19.01.2009, 00:20   #1
avgust
Користувач

Тернопіль

Дописи: 74
Подякував(ла): 33
Подякували 47 разів в 27 дописах
Репутація: 59
Чистив акваріуми.

Вирішив поділитись з людьмибідою , адже важко на душі, і не спав вночі. Голова сильно болить . Чистив я акваріуми в магазині. За 1 акваріум брав 10 гривень. Об''єм кожного приблизно 30-50 літрів. Треба не мало налазитись щоби його почистити. Треба почистити губку ,головку фільтра , покривне скло , переднє скло просифонити грунт ,замінити 90 процентів води ,лазити за водою на стрімянку, носити в відтрі обємом 50 літрів- в раковину зилвати воду . Стрімянка доречі китайська, така шо забитись можна . Чистив я з щирою душею ,бо дуже люблю я риб . І ось дочистився .
Коли я прийшов ,то до цього 2 місяці ніц нечистили і не міняли воду . ЗВістно що фільтри гнали слабо воду та й повітря . не мало риб поздихало і знаходилось в фільтрах . Я повичищав все ,крім головки фільтрів .Подумав собі- нашо чистити голвку ,якщо і так потік нормальний . ДОбре. Пішов додому .Дзвонить мені жінка властника і починає кричати ,що дискуси задихаються ,тому що немає достатньої циркуляції повітря від фільтрів . Ну тобто продувки . Я кажу що все підключив. ДО мене вона дзвонить ще раз, і те саме кричить . Потім 4 рази дзвонив сам властник і казав що по моїй вині можуть поздихати дискуси ,а це риба не дешева, і я потім ніколи не розплачусь за неї. А тепер до голвного. Якщо фільтри до мене були взагалі не чищені ,і не гнали воздух ,то чого дискуси не задихались ? Не дивно ні ? А тепер от я почистив ,і почали задихатись ? Хто що скаже ? Мене просто це вбиває ,я вже 2 ніч спати неможу . Голва сильно болить . Я людина відповідальна. Неможу зміритись з таким ставленням .
Старий 19.01.2009, 08:43   #2
aides
Акваріуміст
Lviv

Дописи: 410
Подякував(ла): 324
Подякували 746 разів в 263 дописах
Репутація: 937

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Активність 

Типово Відповідь: Чистив акваріуми.

А вони не могли цю проблему самостійно вирішити?
Вони ж мають продавця консультанта --- це його прямі обовязки.
Ви, наскільки я зрозумів, там тільки банки чистити домовилися.
Тобто Ви є робочим інтрументом у їх руках. Хтось же ж зобовязаний прийняти у Вас роботу. Люди хочуть спихнути на когось проблеми. Міняти в малій банці практично всю воду + чистити фільтр зразу -- це смішно. якщо там ще хтось тих дискусят погодував від душі, то бактеріальний салах неминучий. Після нього розмножуються інфузорії у великій кількості і осідають у дискусів на зябрах, тоді вони і здихають.
aides зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2009, 11:32   #3
Tarik_Nikita
Люблю спілкуватись

найкраще місто на землі

Дописи: 762
Подякував(ла): 882
Подякували 694 разів в 331 дописах
Репутація: 870

Розумію...неприємна ситуація...осадок на душі. Заспокойтеся, непереживайте. Хай доведуть причинно-наслідковий зв"язок між Вашими діями і тим що сталося. Тай договору відповідного, думаю, не було.
Старий 19.01.2009, 15:47   #4
Nemo
Засновник форуму

Львів

Дописи: 293
Подякував(ла): 433
Подякували 764 разів в 193 дописах
Репутація: 1198

Меценат 

Якщо то дискус, то йому без достатності повітря трудно жити.
А власник за свої гроші хоче мати якісну роботу.
Старий 20.01.2009, 20:31   #5
тернеция
Акваріуміст

Киевская обл.

Дописи: 2.403
Подякував(ла): 3.360
Подякували 6.721 разів в 1.820 дописах
Репутація: 7138

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Активність Меценат Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово Ответ: Чистив акваріуми.

А не захотел ли владелец обвинить Вас в падеже рыбы, чтобы высчитать с Вас их стоимость? Ведь нет причин для гибели дискусов.
И второе. Ему не мешало бы купить шланги нужной длины для слива и заливки воды. Вручную таскать ведра вверх-вниз - работа тяжелая и бестолковая. Со шлангами можно чистить тогда, когда надо, не допуская зарастания банок грязью, а не тогда, когда хозяин найдет нового человека и загонит на стремянку...
avgust (06.12.2009), navy (20.01.2009)
Старий 20.01.2009, 21:27   #6
avgust
Користувач

Тернопіль

Дописи: 74
Подякував(ла): 33
Подякували 47 разів в 27 дописах
Репутація: 59

Проанализировав ситуацию, я понял почему был такой ажиотаж. Перед чисткой, мне был звонок, и начальник хотел чтобы я ему уступил 50 грн в чистке. Я отказался, так как 10 грн за аквариум в 30 литров - это не много. Как я заметил , после меня не погиб ни один дискус( после всей истории заметил - єто понедельник) . А вот до меня ,когда 2 месяца не чистили аквариум , и я пришел, то в губке было 20 дохлых красных неонов в одном из аквариумов , и страшно грязная губка . Работаю на китайской ненадежной стремянке, на которой можно убиться. ПРо покупку более дорогой и надежной начальник слышать не хочет. Для него мол это мои капризы . Но есть выбор только между чистить дешево ,и не чистить вообще. Такие вот рамки .А продувка была не достаточная, как я увидел уже в понедельник ,потому что сам хозяин перегнул в конце шланг, и тот со временем ссохся .Перегнул шланг он для того чтобы по его мнению не шло слишком много воздуха рыбкам .Все фильры я перечистил заново ,и спал уже спокойно .
Старий 20.01.2009, 22:06   #7
aides
Акваріуміст
Lviv

Дописи: 410
Подякував(ла): 324
Подякували 746 разів в 263 дописах
Репутація: 937

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Активність 

З такими людьми краще не працювати, а коли хочете мати якісь бізнес відносини -- укладайте договір із вказанням обовязків і відповідальностей сторін.
aides зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.01.2009, 22:57   #8
navy
Засновник форуму і клубу

Львів

Дописи: 2.781
Подякував(ла): 18.137
Подякували 7.297 разів в 2.136 дописах
Репутація: 7773

Акваріуміст року Активний учасник здибанок Активність Акваріуміст року 

avgust я так зрозумів,що Ви перший раз робили це в магазині.Питання куди подівся Ваш попередник?Я далекий від думки ,що в славетному Тернополі тяжко це встановити та розпитати про ситуацію яка склалась в роботодавця.Повірте досвіду як що нічого не зміниться у Вас в данній праці то посилайте всіх в магазині далеко далеко.Свої нерви набагато дорожчі ніж хвилювання через таку особу.
navy зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував navy за цей допис:
тернеция (21.01.2009)
Старий 21.01.2009, 11:29   #9
Noe
Акваріуміст

Львів

Дописи: 1.289
Подякував(ла): 2.892
Подякували 4.749 разів в 942 дописах
Репутація: 5232

Аквафото Аквафото Аквафото Форумлянин року Акваріуміст року 

Подібні ситуації вже траплялися. Читав на російському форумі про подібне. Тобто, дискуси жили собі в акваріумі до якого місяцями ніхто не заглядав. А потім господар вирішив почистити акву. Зробив все по науці а дискуси і подохли. Пояснення - риби адаптувалися до високого рівня органіки, нітратів і фосфатів, а коли поміняли воду, різка зміна умов і як наслідок, риба не витримує таких "дослідів".
Я 100% згоден з Богданом в другому дописі! Дай тому дядькові посилання сюди, нехай собі сам почитає!
Noe зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Noe за цей допис:
navy (21.01.2009)
Старий 22.01.2009, 10:55   #10
Nemo
Засновник форуму

Львів

Дописи: 293
Подякував(ла): 433
Подякували 764 разів в 193 дописах
Репутація: 1198

Меценат 

А скілько там тих акваріумів є ?

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:38.

All rights reserved