Назад   Львівський форум акваріумістів > Прісноводна акваріумістика > Фільтри, компресори, нагрівачі
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Фільтри, компресори, нагрівачі Дискусії по даному устаткуванню, поради, рекомендації.

Відповідь

Параметри теми
Старий 09.06.2014, 02:15   #11
RuslanKravets
Користувач

м.Копичинці

Дописи: 49
Подякував(ла): 197
Подякували 38 разів в 21 дописах
Репутація: 48
Типово Відповідь: Atman PF- 400 не качає повітря.

100% гроші на вітер( Маю таке саме "щастя" міняв 2 рази через таку саму штуку,спочатку у комплекті не було патрубка відповідного діаметру.а той.з комплекту,навіть кольору не такого,не те що діаметру був.Другий комплект-працював так.як у вас.Третій мені складав продавець і так запхав той патрубок,що я думав,що він ним проткне лопасті ротора,але ніби нічого,обійшлося.наразі юзаю при перевозці рибки і як запасний,тойсть рідко..
Існує ще 1 лік,я так робив з акваелем,бо мало повітря давав. 100% допоможе,головне правильно мене зрозуміти і зробити,як пишу.Нагріти до червоного цвях і саме шапочкою зробити(нагорнути,наплавити) виступ у патрубку,саме пред отією маленькою дирочкою,до якої кріпиться прозора трубка для забору повітря.Тойсть треба зробити маленький "трамплін"(заслін) для течії води з фільтра,щоб вона,ніби перескакувала те відгалуження(до якого кріпиться трубка для забору повітря)і створювала відємний тиск у тій повітряній трубці,тойсть щоб затягувалось повітря,а не валила вода з 2х трубок.
Пишіть про результати.якщо-щось -пишіть пп,а 0 97 7 65 65 75
Annjutka (09.06.2014), Romar (09.06.2014)
Реклама
Старий 09.06.2014, 09:56   #12
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.818
Подякував(ла): 3.575
Подякували 15.184 разів в 4.010 дописах
Репутація: 15373

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

А я , по простоті душевній, думав, що аерацію роблять як положено

а виявляється - ставлять шмельц.
Annjutka (09.06.2014), RuslanKravets (09.06.2014)
Старий 09.06.2014, 11:23   #13
Romar
Люблю спілкуватись

Львів, Вол. Великого 18

Дописи: 978
Подякував(ла): 2.248
Подякували 958 разів в 496 дописах
Репутація: 971

Акваріуміст року 

RuslanKravets, я зразу познімав ті всі насадки, бо вони мені ні по функціоналу ні по вигляду в акві не сподобались одразу. Так, повітря "валило" дуже сильно, навіть подумав що голова засильна на мій об'єм, але поставивши дрібнопористу велику губку (вже падає потужність, бо вода помаліше проходить через малі пори), та поставивши регулятор на трубку забору повітря - працює все відмінно! Губка забивається раз в тиждень стабільно, і то до такої степені що повітря перестає втягуватись, і тепер я подумую що голова може і заслабка А з тими стаканами і губками, що були в комплекті, після того як фільтр пропрацював ТРИ тижні і в нього не впала продуктивність ані на грам, я подумав що це не є "гуд", вийняв фільтр, глянув на ті губки а там майже чисто, так, чорна плівка (бактерії) була, але механічної фільтрації ніякої!
Romar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Romar за цей допис:
Annjutka (09.06.2014)
Старий 09.06.2014, 13:58   #14
RuslanKravets
Користувач

м.Копичинці

Дописи: 49
Подякував(ла): 197
Подякували 38 разів в 21 дописах
Репутація: 48

Bobus, на превеликий жаль,те на вашому зображенні-то не про атман(там немає звуження біля розгалуження,а лише маленький виступ,не завжди достатній)
Акваель тоже красавці,нашось роблять х-подібну перемичку в тому патрубку(якщо дивитись на торець,того,що на вашій фотці),продуктивність,наприклад циркулятора 1000 моделі була схожа з цим горезвісним атманом,щоб підняти- прийшлось тим же цвяхом виплавляти геть ту перемичку.Помпа стоїть у акві 120см,то спочатку той акваель і до середин не робив течії,без тої перемички валить нормально.фактично до кінця..
Старий 09.06.2014, 23:27   #15
Annjutka
Користувач

Львів

Дописи: 88
Подякував(ла): 178
Подякували 186 разів в 42 дописах
Репутація: 196

Розібралася! Дякую за поради. Виявилося достатнім поміняти губку на щільнішу і, за відсутністю регулятора від системи (крапельниці), просто тимчасово зав"язала трубку подачі повітря у вузол, поки не знайду той регулятор. Сподіваюся голова не почне грітися..
Повітря йде як треба! Ще б трішечки зменшити силу потока, бо креветку з піску дещо намагається змити, але згодом сама зменшиться думаю.

Востаннє редагував Annjutka: 09.06.2014 о 23:31..
Annjutka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Annjutka за цей допис:
Romar (09.06.2014)
Старий 09.06.2014, 23:34   #16
Romar
Люблю спілкуватись

Львів, Вол. Великого 18

Дописи: 978
Подякував(ла): 2.248
Подякували 958 разів в 496 дописах
Репутація: 971

Акваріуміст року 

Annjutka, у кожного свої методи , але суть одна. Грітися не повинна більше, бо вузлом ти зменшила тільки подачу повітря а не води, грітись може коли заб'ється так що не буде качати взагалі...
Romar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував Romar за цей допис:
Annjutka (09.06.2014)
Старий 19.12.2015, 13:16   #17
CRYSTAL AQUA
Користувач

Одесса

Дописи: 87
Подякував(ла): 10
Подякували 23 разів в 19 дописах
Репутація: 33
Gp Відповідь: Atman PF- 400 не качає повітря.

Простите за вмешательство, но хочу пояснить некоторые нюансы по этому оборудованию.
Начнем с воздуха. Для того, чтобы фильтр аэрировал воду кислородом, снимите насадку с фильтра для направления струи воды. Все это из-за того, что выходное сопло сужается в плоский выход. Конструкция этой насадки не предназначена для аэрации, а только для направления струи воды. Аэрация возможна только с первой насадкой, как на фото.
По поводу напора. Изначально нужно подбирать мощность фильтра таким образом, чтоб он не создавал водоворот. Либо установить этот фильтр на заднюю стенку, ближе к углу, таким образом, чтоб он гнал струю воды не в длину аквариума, а в ширину. Таким образом вы не создадите большого течения.
А теперь по поводу губок. Хочу заметить, что для объема аквариума, для которого предназначена эта модель, этих губок вполне достаточно. Губка рассчитана таким образом, чтоб его не приходилось мыть каждый день и его производительность не спадала после двух дней фильтрации. А органические отходы, попадающие в фильтр, были переработаны колониями бактерий, поселившихся в этом поролоне. Практика показала, что это работает именно так.
Да и вообще, по всем вопросам, связанных с работой оборудования ТМ Атман, звоните нам по телефону или делайте вызов и мы вам перезвоним, и обо всем проконсультируем.
CRYSTAL AQUA зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Користувач подякував CRYSTAL AQUA за цей допис:
Vlad_Nick (05.01.2016)
Старий 19.12.2015, 13:36   #18
CRYSTAL AQUA
Користувач

Одесса

Дописи: 87
Подякував(ла): 10
Подякували 23 разів в 19 дописах
Репутація: 33
Gp Відповідь: Atman PF- 400 не качає повітря.

Цитата:
Допис від Romar Переглянути допис
я зразу познімав ті всі насадки, бо вони мені ні по функціоналу ні по вигляду в акві не сподобались одразу
Хочу уточнить. Не нужно использовать сразу все насадки при установке фильтра. Так как эта модель фильтров многофункциональна. Фильтра созданы на базе насосов Атман серии РН и могут быть использованы как фильтра с пластмассовым корпусом для фильтрации, как голова под мочалку( для этих целей есть специальная сеточка в комплекте, на которую можно одеть поролон), как насосы для перекачки воды, либо для декоративного фонтана, либо в качестве помпы течения. Вот в последнем случае и используется наконечник для направления струи воды. Краник же используется при установке декоративного фонтана. Подумайте хорошо о том, все ли вы знаете, прежде чем парапфинить тот или иной бренд.
CRYSTAL AQUA зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували CRYSTAL AQUA:
Vlad_Nick (05.01.2016), ІЙВ (19.12.2015)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Розпилювачі повітря Roman71 Фільтри, компресори, нагрівачі 4 02.09.2013 20:39
Фільтр Dophin F-350 не подає повітря vom_ Для початківців на форумі 13 01.02.2013 14:23
Осушувач повітря. stepan70 Вода 0 11.01.2013 01:20
Прошу поради про внутрішній фільтр Atman PF- 400 Fadeev Фільтри, компресори, нагрівачі 13 14.12.2009 15:30

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:14.

All rights reserved