Назад   Львівський форум акваріумістів > Інше > Балачки
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Балачки Розділ в якому можна розмовляти на будь-які теми, неповязані з тематикою порталу, але в межах правил !

Відповідь

Параметри теми
Старий 07.06.2017, 16:09   #61
Lindsay
Початківець
Львів

Дописи: 2
Подякував(ла): 0
Подякували 3 разів в 1 дописі
Репутація: 13
Bo Відповідь: Наші поїздки-вандрівки-шпацери

Собираюсь в Киев на этих выходных, забронировала уже даже номер в отеле Русь. Пожелайте мне приятного отдыха, за мной фотки!
Lindsay зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували Lindsay:
biabuchja (09.06.2017), pyellow (10.06.2017), Нічна Лють (07.06.2017)
Реклама
Старий 09.06.2017, 23:32   #62
Нічна Лють
Учасник

ЛЬВІВ, місто-герой Тракт-Глинянський

Дописи: 144
Подякував(ла): 953
Подякували 532 разів в 133 дописах
Репутація: 542
Типово Відповідь: Наші поїздки-вандрівки-шпацери

Свого часу нас приємно здивував Бердянськ. Їхали туди як в економ-варіант, рай-центр в Запорізькій обл. А він крім економності виявився досить розвиненим курортним містом, як для райцентру).
І ми два роки підряд їздили туди на одне і те саме місце, що буває з нами рідко.
Всі розважальні об’єкти які ми відвідали в Бердянську були на той час свіжими, новозбудованими, без нашарування совдепії. Там є величезний аквапарк під відкритим небом «Мис Доброї Надії», новозбудований дельфінарій «Немо», на набережній сучасний Лунапарк. Зоопарк «Сафарі» не зажатий між скелями і палацами олігархів як в Криму, і без залишків соцреалізьму як в Києві. Видно що у міста є багато вільних площ і перспектива для розвитку. В Бердянську в центрі є своя 100-метрівка з вуличними музиками та атракціями.Багато сучасних цікавих скульптур. Гарна прогулянкова набережна, по якій зі швидкістю гуляючих парочок може їхати товарняк з вугіллям! (залізниця веде у порт). Спочатку це був шок, а потім придивився: а в цьому щось є, такий собі сюррр.)
Музей в Бердянську виявився – Краєвєдчєскім))) зато біля музею просто по-серед міста стоїть унікальна колекція Половецьких Баб.!!!
Пляжі в самому місті ми не використовували, вони або бетонні, або як на Виниківському озері в неділю – щоб добратись до води доводиться «наступати на чиїсь тєлєса». На щастя в Бердянську є 12-ти кілометрова коса яка врізається в море. По обидва боки коси тягнуться різні-різні пляжі: піщані, камянисті, з ракушняком, глибокі, мілкі, є навіть з деревами на березі які дають життєдайну тінь.
Тобто більше як 24 км. Різноманітних пляжів. По косі курсують марштутки і таксі. Ми не парились їхали на пляж на цілий день з сумкою-холодильником, в обід спали в тіні дерев. До речі дерева ці мали сизе листя і малюсінькі плоди як оливки, можливо це були якісь дикі оливкові дерева? Деякі росли в зоні прибою і море «лоскотало» їхні масивні корені.
На східній околиці міста є пляж Лазурний, там теж нам дуже сподобалося, він теж з цими дивовижними деревами. Туди ходять маршрутки, а ми їздили на таксі. Постійний місцевий таксист нас возив туди жигулем за грошовий еквівалент нашого спільного проїзду в маршрутці!!. У деяких маршрутках Бердянська треба оплачувати проїзд при виході.) На пляжі чим далі відходиш від зупинки маршрутки тим меньше народу і більше «кислороду», а є місця де почуваєш себе Робінзоном Крузо. По іншу сторону пляжу Лазурний є лимани з цілющими грязями, деякі з них літом пересихають і вкриваються густим килимом якоїсь червоно-бордової трави! Так дивовижно по ній гуляти при заході Сонця.
Завжди запам’ятовуються поїздки які неочікувано дарують дуже позитивні враження.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_1935.jpg (251,0 КБ, 24 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2034.jpg (256,7 КБ, 26 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2148.jpg (264,1 КБ, 25 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2471.jpg (247,1 КБ, 24 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3078.jpg (256,1 КБ, 26 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3937.jpg (238,4 КБ, 25 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_4088.jpg (265,2 КБ, 25 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3981.jpg (245,1 КБ, 24 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2414.jpg (252,4 КБ, 24 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2412.jpg (256,3 КБ, 26 переглядів)
biabuchja (10.06.2017), Bobus (11.06.2017), Gemeni (10.06.2017), LWOW (10.06.2017), pyellow (10.06.2017), Rain (11.06.2017), Roman71 (10.06.2017), Sasha@ (12.06.2017), sergiy (10.06.2017), zelenapantera (10.06.2017), кум (12.06.2017), Хелена (10.06.2017)
Старий 11.06.2017, 13:54   #63
Нічна Лють
Учасник

Пару слів про критерії успішного відпочинку. Це не істинна, навіть не зовсім моя особиста думка. Просто опишу одну реальну ситуацію, яка мала місце бути і яких напевно тисячі. Кожен відпочиває як хоче і як МОЖЕ.
Якось поверталися ми до Львова потягом з Бердянська. Після чудового відпочинку ми «цвіли і пахли»
По сусідству з нами їхала одна сім’я Львів’ян, і були вони не такі щасливі як ми. Дорога до Львова довга і ми розговорилися про наші відпочинки. Наших нових сусідів цікавили в першу чергу УМОВИ.
Ми відпочивали з КУМпанією (три сімї з дітьми, всі між собою куми). В місцевої бабулічки «Божий Одуванчик» винайняли цілу хату (щоб не було лівих) Три кімнати + літня кухня. Сама бабуля жила в окремій кімнаті з окремим входом і окремою кухонькою. На диво Божий Одуванчик виявилася толерантною, до нас не пхалася, казала що нас «нє понімаєт» хоча цілий день дивилася один канал – УТ1. Територія була огородженою, безпечною і затіненою виноградом та деревами. В центрі міста, в р-ні з особняками. Ми не переживали за дітей які вставали зранку скоріше за дорослих і вибігали на подвір’я. Одуванчик була послідовницею Мічюріна – її подвір’я-сад буяло зеленню, дерев, кущів, квітів, дозрівали безкоштовні помідори. Деякі квіти розквітали тільки вночі! Бабуся старано це все поливала, а наші діти їй помагали водяними пістолетами.
Хата була стара, цегляна, з грубими стінами. У ній було прохолодно спати навіть без кондиціонера.
На щастя у нас не було телевізора, у дорослих мозок відпочив, дітям спеціально взяли «портативку»
(DVD-плеєр з екраном) для вечірніх та обідніх мультиків. Сучасні діти не їдять без мультиків.)
Умови у нас були економ, а-ля «в бабусі на селі». Літній душ – це достатній мінімум в умовах степової спеки. Гарячої води повірте не хотілося. Туалет на вулиці – заставляє ще дужче полюбити свій домашній фірмовий KOLO )). Вдома у нас дуже комфортні умови, тому на відпочинку ми можемо «поспартанити». Їжу готували ми по-черзі, на закупи ходили до-спілки. Економічно і фінансово це вигідно – спрацьовує ефект «комплексних обідів». Старалися більше часу проводити на свіжому повітрі, влаштовували дітям "культурну"програму, в Бердянську дитячих спокус більше ніж досить.
Наші нові знайомі відпочивали сімєю в приватному, новозбудованому, VIP міні-готелі. Господарі міні-готелю збудували його на своєму бувшому полі, на території не було жодного кущика чи деревця. Для краси його оббили пластиком, накрили чорною черепицею, звичайно не забули про металопластикові вікна. Тобто «термос» на розпеченому полі. В приміщені кондиціонер на максимум – проблеми зі здоровям почалися з першого дня. У номері у них був ТВ. Та інтернет. Вони не ходили в Аквапарк, зоопарк, лунапарк та дельфінарій бо це надзвичайно ДОРОГО.
Найбільше дошкуляли їм неадеквати по сусідству з якими доводилося пересікатися на спільній парковці, веранді, балконі. Навіть якщо десять сімейок мирно лягали спати, обов’язково знаходилися одинадцяті які цілу ніч «жралі водку, да под сєльодочку, пєлі матєрниє пєсні, да под балалаєчку, і плясалі да с бубенцамі». Вдень кацапи давали їм ще «ценниє указанія» на політичні теми (і це було ще до війни) і горланили: ТАГІІІЛ.
Так що критерії при виборі відпочинку звичайно кожен вибирає сам, але навіть у самих найкращих УМОВАХ можна залишатися не щасливим. А які у вас досвіди вдалих чи не-дуже відпусток?

Ще пару фото з Бердянська.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_3339.jpg (250,1 КБ, 22 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2924.jpg (242,3 КБ, 19 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2397.jpg (248,2 КБ, 21 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2402.jpg (252,8 КБ, 26 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_1921.jpg (244,5 КБ, 23 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3200.jpg (250,1 КБ, 23 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2355.jpg (241,3 КБ, 19 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2492.jpg (249,9 КБ, 18 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2357.jpg (265,0 КБ, 17 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_4157.jpg (243,9 КБ, 16 переглядів)
Bobus (11.06.2017), Rain (11.06.2017), Sasha@ (12.06.2017), tmnk1 (30.06.2017), кум (12.06.2017), Хелена (12.06.2017)
Старий 11.06.2017, 20:16   #64
Bobus
Адміністратор

Львів

Дописи: 4.716
Подякував(ла): 3.569
Подякували 15.150 разів в 4.053 дописах
Репутація: 15335

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово

Щоб відпочинок був успішним і в радість - просто не очікуйте від нього забагато.
Врешті є прості правила:
Хочете тиші і спокою - не поселяйтеся там, де поруч з вами буде проживати купа відпочивальників. Ймовірність нарватись на людей у котрих спосіб відпочивати різко відмінний від вашого буде дуже високий.
Є можливість відпочивати в "не сезон" - краще скористатись. Це завжди комфортніше ніж в розпал сезону. На жаль діти шкільного віку ту можливість виключають, але коли вони виростуть ...
А якщо ви молоді і здорові, то задоволення від відпочинку зовсім не пропорційне потраченим на це грошам.

Загалом мені повезло. Я можу порівнювати відпочинок в умовах совдепії (варіанти було два: (десь дістати путівку або "дикуном") , в Україні зараз, і в краінах до котрих нам ще "як до неба рачки".
І як здорово тепер, коли я можу "покласти" на ті всі турфірми котрі пхаються організувати мені відпочинок, екскурсії і всяку іншу попсу.
Можу замовити білети і номери в готелях заздалегідь. Планувати свій маршрут так, ЯК Я ХОЧУ, а не так як мені пропонують.
А з плином часу забуваються незручності і проблеми під час відпочинку і згадується лише добре.

Останній мій відпочинок в Україні був рівно 10 років тому в Залізному Порту. Тоді він лише починав ставати популярним. Я з дружиною зранку запакувався в автомобіль і десь о п'ятій вечора ми вже були на місці. Попередньо було замовлене проживання у приватному чи то пансіонаті чи то готелі чи то ... Словом, кімнатка біля 10 кв.м з двома ліжками, душем з умивальником та унітазом за перегородкою і з віконним кондиціонером. От таке воно

Тобто совдепівський типовий пансіонат куди вліпили душову з кондиціонером і дозволили поставити автомобіль навпроти. Важливо, що
оселились на першому поверсі: тобі не лазять попід вікна і не так гаряче від нагрітого даху.
Що цікаво, що місцеве населення тоді вперто думало, що раз до моря йти дві хвилини, то відпочивальникам не треба більше ніц для повного щастя.
Навчені совєтською школою виживання ми взяли з собою мелену каву, горнятка і кипятильник. Як виявилось не прогадали. Інакше б зранку пили бурду, котру в меню називали чаєм або кавою за ознаками відомими лише кухарям.
Не думаю, що тепер тут щось змінилося на краще. При відсутності Криму особливо. До речі, фінансові затрати за десятиденний відпочинок виявилися в результаті цілком достатніми для аналогічного відпочинку в Болгарії чи Турції.

І досить багато в Залізному Порту було й такого жаху

Якщо в когось є ностальгія за совдепією – вам сюди. Тут загальний умивальник на вулиці і сортир для екстремалів.

А от море було класним і пляж доволі чистим. І з бичкамі, крєвєткамі і пахлавой мєдовой не дуже надоїдали.

Пиво можна було знайти розливне і пристойне. З їжею – гірше, чомусь всі вважають що я маю кожного дня на пляжі харчуватись шаурмою і пловом

Дитячі атракціони теж ще були не такі нав’язливі, і діти більше бігали по пляжу і плескались у воді ніж на них катались.

Навіть була одна кафешка в українському стилі і з українськими написами. Може тому, що працювали в ній мусульмани а не «мєстниє» ?

Бо «мєстниє» були унікальні .
Обабіч доріжки до пляжу мужик продає домашнє вино. Першого ж дня, повертаючись з пляжу підходжу і питаю з якого винограду вино і скільки коштує скляночка. ( То не реклама алкоголізму, просто під вечір на наших «югах» краще і безпечніше випити сухого винця ніж невідомо чого ).
Прошу налити мені півскляночки для проби, він наливає і питає «пачєму я нє разгавариваю с нім па русскі, а то он плохо панімает». Ну, я й відповідаю щось типу: як мені зручно так і говорю. Поруч нього продає вино його колега і, дуже стараючись, каже українською: «попробуйте мого».
Правду кажучи у другого вино було гірше. Але зовсім трішки, тому щодня ввечері я зупинявся біля нього, сідав на лавочку навпроти і неспішно цмулив свою шкляночку.
Перший зламався вже на третій вечір. Не знаю яких моральних зусиль йому то вартувало але він мене запитав українською «чому я в нього не беру вина ?». Посміялися всі троє, в результаті прийшлось брати по черзі у одного і другого. Зате з немалою скидкою від звичайної ціни.

А якість харчування була … Може хтось там був недавно і розповість про зміни на краще ?

А я поки що волію доїхати найкоротшою дорогою до кордону, перетнути його і шукати для себе нові цікаві місця . Все обмежується лише коштами у власній кишені .

P.S. Останнє долучене фото – склеєна панорама вечірнього побережжя Залізного Порту з боку моря.

P.P.S. Відпочивайте з своїми друзями, коханою чи дружиною так, щоб фраза "Є що згадати - нічого дітям розказати" була не про вас
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1.jpg (143,8 КБ, 185 переглядів)
Тип файлу: jpg 2.jpg (107,8 КБ, 184 переглядів)
Тип файлу: jpg 3.jpg (92,1 КБ, 185 переглядів)
Тип файлу: jpg 4.jpg (100,7 КБ, 187 переглядів)
Тип файлу: jpg 5.jpg (133,5 КБ, 192 переглядів)
Тип файлу: jpg 6.jpg (117,8 КБ, 188 переглядів)
Тип файлу: jpg 7.jpg (147,4 КБ, 186 переглядів)
Тип файлу: jpg 8.jpg (163,3 КБ, 192 переглядів)
Тип файлу: jpg 9.jpg (164,0 КБ, 190 переглядів)
Тип файлу: jpg a.jpg (122,1 КБ, 187 переглядів)
Тип файлу: jpg port.jpg (290,6 КБ, 15 переглядів)
Gemeni (12.06.2017), Rain (11.06.2017), Roman71 (12.06.2017), Sasha@ (12.06.2017), sergiy (11.06.2017), vova_ribka (13.06.2017), zelenapantera (15.06.2017), ІЙВ (11.06.2017), кум (12.06.2017), Нічна Лють (11.06.2017), Охват Марьян (11.06.2017), Хелена (12.06.2017)
Старий 17.06.2017, 10:49   #65
Нічна Лють
Учасник

Вандрівка вихідного дня: Львів – Івано-Франкове (Янів) – Страдч.
При вїзді в Івано-Франкове (вул. Січових Стрільців 7) знаходиться дирекція природного заповідника
Розточчя. Навпроти Янівського ставу. Там на території гарного дендропарку є природничий музей і
вольєри з плямистими оленями та декоративними птахами. Живність можна годувати. Вхід вільний.
Територія окультурена, місцеві туди приїжджають на весільні фотосесії, як у нас у Стрийському парку.
Заслуговує на увагу і Янівський став.
Біля села Страдч в надрах Страдчанської гори є давній печерний храм, колись там був другий після
Києво-Печерської Лаври підземний монастир в Україні. Довкола гори, гарним сосновим лісом, в’ється
Хресна дорога. Під горою серія ставів на річці Верещиці.
Добиратися можна будь-як навіть ровером. (20км. Від Львова). Будь-які маршрутки Яворівського напрямку що 15хв. Від Янівського цвинтаря.
Най жиє Яворівщина.)) Бахорі тримаймусі купки.)) (діалект архаїчної Яворівщини.))
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 001_56.jpg (156,8 КБ, 27 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_9043.jpg (273,2 КБ, 25 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_9034.jpg (267,8 КБ, 24 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_9038.jpg (252,4 КБ, 25 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_9041.jpg (261,1 КБ, 25 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_9048.jpg (244,4 КБ, 26 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_9051.jpg (269,6 КБ, 25 переглядів)
biabuchja (17.06.2017), Gemeni (19.06.2017), mani29 (17.06.2017), Roman71 (17.06.2017), tmnk1 (30.06.2017), zelenapantera (18.06.2017), Ростик (19.06.2017), Хелена (17.06.2017)
Старий 29.06.2017, 22:46   #66
Нічна Лють
Учасник

На форумі села Курортне (Одеська обл.) місцеві та відпочиваючі пишуть що потік туристів до них після анексії Криму зріс у три рази. Комунікації не витримують такого напливу людей. Вибиває ел.енергію, не встигають вивозити сміття і відкачувати каналізацію (вигрібні ями). Цей попит породжує дикі ціни.
Люди платять по 300-800грн з людини за совдепівські бази. Плюються, «ізригая проклятія» але все-одно платять.)) В селах ближчих до Одеси ситуація напевно ще жестяковіша.
А я не парюся, адже у мене є моя рідна, дитячо-спогадна Лебедівка, а як з неї зроблять «мегаполіс»
То далі на побережжі є «терра інкогніта» - Катранка і Расейка не початий край роботи))).
Вразили і ціни в наметових кемпінгах. В Лебедівці та на Кінбурнській косі (найбільш важкодоступна точка України) -70грн. з людини. Не за палатку, а за одну людину в своєму наметі !!!. Так що якщо знайти місцеву бабусю яка здає дачку за 100-120грн то їй на весну тре відробити на городі кіньми.)))
Може хтось знає якісь антикризові пропозиції – поділіться інфою.
ФотоСпогади:
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_6673.jpg (238,9 КБ, 20 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6690.jpg (244,3 КБ, 20 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6539.jpg (242,6 КБ, 19 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6563.jpg (258,3 КБ, 19 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6926.jpg (249,6 КБ, 20 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6703.jpg (271,6 КБ, 19 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6715.jpg (248,9 КБ, 17 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6740.jpg (236,1 КБ, 19 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6819.jpg (238,5 КБ, 18 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6888.jpg (229,8 КБ, 24 переглядів)
biabuchja (30.06.2017), Burij (01.07.2017), Gemeni (01.07.2017), tmnk1 (30.06.2017), zelenapantera (14.07.2017), Хелена (30.06.2017)
Старий 01.07.2017, 14:24   #67
Burij
Учасник

Львів, Сихів

Дописи: 136
Подякував(ла): 262
Подякували 476 разів в 218 дописах
Репутація: 435
Типово

Лебедівка 2016 з наметами. Уздовж берега над урвищем тягнеться штучно насаджений ліс(листяний). Жили на відстані 15 хвилин ходи до центру села(магазини). З собою мали газовий балон та плитку, тому з готуванням їжі проблем не було.
Ціни в магазинах на 20% більші ніж у Львові, тому тарабанити купу продуктів немає сенсу. Воду вартує купити один раз у 5-6 літрових каністрах, а потім брати місцеву розливну. Кавунами бажано закупитися на трасі за Одесою(якщо є місце у машині). Морська вода у Лебедівці шкіру не сушить, тому в душ її і заправляли. При бажанні можна оселитися ще далі на 10 -15 хвилин ходи, тоді людей немає зовсім. Спуски до моря є не усюди, тому потрібно коректувати їх з місцем поселення.
Біотуолет вітається - значно зручніше ніж постійно копати ями. Якщо не можете без гаджетів, потрібна сонячна батарея (у мене 50 ватна, тому акумулятора вистачає і на музику і на телефони).
Цього року - маршрут цей самий, тільки зроблю табір трохи далі від цивілізації. Їхати планую на серпень, значно дешевші овочі-фрукти, плюс близко Молдова - виноград мускатний привозять простот бомба(у Львові такого намає).
Любителям алкоголю: міцне варто брати з дому, у селі є пиво(розливне і пляшкове), розливне вино(дають пробувати, можна за 20 хв вибирання добряче піднакидатись). Якщо хочете холодне пити у таборі - потрібен термос 3-5л, або термосумка. Мясо у магазинах є тільки морожене. Якщо пройтися по берегу косою у сторону лиману, є щось типу рибгоспу. Можна зранку о 7-8 купити свіжовиловлену рибу (кефаль, морський язик, скат, рапани).
Роваг у селі мало, тому варто продумати чим хочете займатись.(шахи , нарди, карти, настільні ігри, фрізбі, мяч і т д)
Можна машиною зїздити десь на екскуссію. Наприкла у Вилково чи Білгорд-Дністровський. По часу це забере 1 день-1 місце.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg DSC01745.jpg (269,1 КБ, 29 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC01834.jpg (232,9 КБ, 24 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC01855.jpg (241,6 КБ, 28 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC01836.jpg (241,0 КБ, 23 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC01866.jpg (236,0 КБ, 25 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC01938.jpg (266,9 КБ, 23 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC01944.jpg (272,8 КБ, 23 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC02000.jpg (252,9 КБ, 23 переглядів)
altum (01.07.2017), biabuchja (03.07.2017), Bobus (01.07.2017), Gemeni (01.07.2017), zelenapantera (14.07.2017), кум (01.07.2017), Нічна Лють (01.07.2017), Хелена (02.07.2017)
Старий 01.07.2017, 16:51   #68
Нічна Лють
Учасник

Burij, Я так розумію ви зупинилися в лісі але не в самому кемпінгу? Наскільки це безпечно. Чи не було проблем з власниками кемпінгу чи адміністрацією НацПарку "Тузлівські Лимани". І взагалі, кому тоді тре той кемпінг по 70грн. за особу? І Ще якщо немає балону та плитки, проблем з дровами не буде?
Старий 01.07.2017, 17:21   #69
Burij
Учасник

Львів, Сихів

Дописи: 136
Подякував(ла): 262
Подякували 476 разів в 218 дописах
Репутація: 435
Типово Re: Наші поїздки-вандрівки-шпацери

Зупинялись у лісі. Заїзд є зразу від села через шлагбаум(якась мінімальна плата за машину-здається 15-20 грн за добу). Є ще дорога грунтова збоку з заїздом у ліс(нею і їхав) без плати, але тре щоб була висока посадка машини. Кемпінг розташований далі, десь за 30-40 хв ходи, або їхати машиною в обїзд з гаком 20-25 км. З дровами поблема, росте якийсь вид акаціїї та ще щось(назви не знаю), дров практично немає. Дуби є тільки на території кемпінгу. У кемпінг входить користування душом, питна вода, електрика біля адміністраціїї та ігрові майданчики. Але платити такі гроші з людини - це занадто, тим більше коли їдеш на 20 днів. Оскільки нас було кілька сімей, то завжди хтось залишався черговий біля наметів. Або познайомитись з сусідами, переважно адекватні люди. Багато(десь 30-40%) з Молдови і Білорусі. Майте на увазі, що у серпні у цьому лісі є дитячий наметовий табір, тому будьте готові селитися трохи далі, щоб не чути зайвий галас. Власне спуск до моря викопали вони, тому селяться зразу біля нього. Наступний спуск або у селі(пляжі досить людні), або у наметовому таборі. Лісу між кемпінгом і селом десь 4-5 км., тому місця є досить.
https://www.facebook.com/Tabir.Lebedivka/
На рахунок якоїсь адміністраціїї - не чув, не бачив, не знаю.
biabuchja (03.07.2017), Gemeni (01.07.2017), Нічна Лють (01.07.2017), Хелена (02.07.2017)
Старий 03.07.2017, 23:00   #70
Нічна Лють
Учасник

Українські Рок-Фестивалі це не тільки рок. Вони ще і ЕТНО і кулінарно-гастрономічні, і ярмаркові, і з дитячими забавами. Часто проводяться в цікавих історично-географічних місцях в які мона і без фестивалю поїхати, а з фестом то це ще жирніше. Наприклад Підкамінь, Тустань, Звенигород, Старосільський замок, форти на кордоні з Польщею. Цього року Вже відбувся в Зашкові, ще будуть: Вудсток на аеродромі Цунів (біля Городка), Мольфар в Східниці, Захід, ТуСтань, GroveFestу Великих Мостах та інші. Хто хотів спрібувати не стримуйте себе – спрібуйте, люди з других областей їдуть а у нас тут під-боком. Хто не має досвіду проживання в наметах, напевно це краще вперше зробити на фесті, меньштравматично буде.))) На фестах головне – неповторна ФЕСТ АтмосферА.
http://www.woodstock.in.ua/

Фотозвіт з Зашкова. Крім фестивалю і ставу сподобалася гора Берекавиця зі скельними виходами та степовою рослиністтю.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_9282.jpg (235,0 КБ, 20 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_9305.jpg (252,8 КБ, 18 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_9310.jpg (250,3 КБ, 18 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_9323.jpg (248,0 КБ, 18 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_9321.jpg (256,3 КБ, 19 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_9344.jpg (264,6 КБ, 20 переглядів)
altum (04.07.2017), biabuchja (04.07.2017), Gemeni (04.07.2017)
Відповідь

Закладки

Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Наші орхідеї тернеция Балачки 169 07.11.2016 14:23
Наші декорації! angelvasia Грунт, декорації 68 08.09.2015 19:41
Дорогенькі наші!!! SLIRA Вітаємо 35 10.03.2015 02:01
Наші 150 літрів. pozhar Прісноводні акваріуми учасників форуму 170 18.07.2013 16:57
Наші місцеві риби в акваріумі Gonduras Екзоти 8 24.09.2010 20:24

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:05.

All rights reserved