Назад   Львівський форум акваріумістів > Загальна інформація > Путівник форумлянина
Правила форуму !!!
Громадські гурти Баня Галерея Нагороди ЧаПи Учасники Календар Позначити усі розділи як прочитані

Путівник форумлянина Правила проекту. Технічні питання. Пропозиції, відгуки та зауваження.

Зачинена тема
 
Параметри теми
Старий 11.11.2007, 18:49   #1
Охват Марьян
Засновник форуму
 
Аватар для Охват Марьян
Львівська обл.
 

Реєстрація: 10.11.2007
Дописи: 9.263
Подякував(ла): 5.831
Подякували 32.524 разів в 6.874 дописах
Репутація: 33513

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Типово Правила Львівського форуму акваріумістів

Правила Львівського форуму акваріумістів !!!

Реєструючись на нашому форумі ви погоджуєтеся з дотриманням даних правил. Незнання правил не звільняє вас від відповідальності. Користувачам форуму потрібно вірно і в повному об’ємі заповнювати свій профіль та час від часу його оновлювати. Хоча модератори, супер-модератори і адміністратор будуть старатися видаляти всі заборонені дописи з форуму, все одно всі дописи переглянути неможливо. Дописи відображають точку зору тільки автора, але не адміністрації, відповідно тільки автор несе відповідальність за його зміст. Адміністрація залишає за собою право видаляти, змінювати, переносити або закривати будь-яку тему/допис на свій розсуд. Всі видалені дописи переносяться до розділу "Смітник", звідки згодом видаляються. Реєстрація на форумі є повністю безкоштовною!

1. Структура форуму:
1.1. Головою форуму є Адміністратор, як організатор даного проекту, його рішення по питаннях правового ведення форуму, тематичної спрямованості, дизайну, форм надання інформації, програмного забезпечення ОСТАТОЧНІ, і після ухвалення ОБГОВОРЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.
1.2. Супер-модератор – користувач з розширеними можливостями. Обов’язки: слідкування за дотриманням даних правил по всьому форуму. Права: переносити, видаляти та зачиняти теми/дописи; видавати покарання за порушення правил.
1.3. Модератор – користувач з розширеними можливостями. Обов’язки: слідкування за дотриманням даних правил у закріпленому за ним розділі. Права: переносити, видаляти та зачиняти теми/дописи; видавати покарання за порушення правил.
1.4. Акваріуміст/Терраріуміст – користувач призначений до привілейованого гурту. Призначається адміністрацією за змістовні корисні поради/дописи/теми, має певний досвід в акваріумістиці/терраріумістиці, дотримується правил поведінки.
1.5. Учасник – користувач зі звичайними правами. Може спілкуватись у всіх гілках форуму дотримуючись даних правил та загальних норм етикету.
1.6. Адміністратор, супер-модератор, модератор може обговорювати дописи і теми, висловлювати особисту думку по предмету обговорення на правах учасників. У разі виникнення конфліктної ситуації чи порушення даних правил адміністратор, супер-модератор, модератор може втрутитися в обговорення та використати свої повноваження, тоді його допис буде написаний червоним кольором.
1.7. У приватному порядку (але не в рамках тематики форуму) або тільки в темі "Відгуки і зауваження" у адміністратора можна попросити роз'яснення на дії модератора чи супер-модератора. Рішення адміністратора ОСТАТОЧНЕ як для учасників, так і для модераторів/супер-модераторів.

2. Тематика форуму:
2.1. Метою форуму є обговорення різноманітних проблем, обмін думками, спостереженнями, дружніми порадами, пов'язаними з утриманям, доглядом, лікуванням, розведенням, селекцією, іншими особливостями, нюансами іхтіофауни та флори, земноводних, плазунів, комах, павуків в акваріумах, терраріумах і прибудинкових водоймах, їх взаємний вплив на оточуючий світ, у тому числі й на людину.
2.2. Підтримка та проведення заходів спрямованих на популяризацію акваріумістики серед населення, особливо молоді.

3. Мова спілкування:
3.1. Прийнятими мовами спілкування є Українська та Російська мови. Використання інших мов буде вважатись порушенням. Назви темам рекомендуємо давати українською мовою.
3.2. Дозволяється, як єдиний виняток, публікація цитат (із зазначенням джерела) іншою мовою, за умови, що ці цитати належним чином виділені засобами форуму (тег [quote] ) і до них долучається щонайменше стислий переклад українською чи російською мовою.
3.3. Потрібно перевіряти правопис дописів перед їх публікуванням. Якщо ви написали допис з помилкою, то виправити її можна за допомогою кнопки "Редагування" (напротязі 10хв.).

4. Норми поведінки і заборони:
4.1. Дозволено, допускається:
4.1.1. Обговорення різноманітних проблем, обмін думками, спостереженнями, дружніми порадами пов'язаними з утриманям, доглядом, лікуванням, розведенням, селекцією, іншими особливостями, нюансами іхтіофауни та флори, земноводних, плазунів в акваріумах, тераріумах і прибудинкових водоймах, їх взаємний вплив на оточуючий світ, у тому числі й на людину.
4.1.2. Обговорення устаткування і предметів догляду за акваріумом, тераріумом, ставком. Подання до обговорення власних розробок, схем та світових брендів з дотриманням авторських прав.
4.1.3. Створення дописів торгівлі/обміну гідробіонтами, рослинами, устаткуванням між користувачами у відповідному розділі.
4.1.4. Публікування літератури, відео, інструкцій, статей по тематиці форуму в "Бібліотеці".
4.1.5. Створення громадських гуртів в двох напрямках: "Об’єднання" - віртуальні клуби/асоціації за територією, "Захоплення" - вузькоспеціалізовані тематичні групи.
4.1.6. Створення користувачами власних альбомів за допомогою свого профілю.
4.1.7. Користуватись приватними повідомленнями і ЧАТом, бавитись в забавки, спілкуватись на довільні теми в розділі "Балачки" та вітати у розділі "Вітаємо" але при цьому дотримуючись правил.

4.2. Забороняється:
4.2.1. Використання ненормативної лексики навіть у формі ***#$@%@%$^&; навмисне спотворення загальноприйнятої термінології і норм правопису; написання безглуздих, надкоротких дописів ("ну-ну", "клас", "супер", "актуально", "дякую" і т.п.) та дописів, що містять тільки одні усмішки; оверквотинг (коли цитата у дописі набагато більша від змістовної відповіді автора допису) ; беззмістовне "піднімання"(апання) активних тем; образливі висловлювання про будь-яких живих істот; - памятайте, що ви спілкуєтесь у пристойному товаристві, серед користувачів є діти, дівчата/жінки тому Ваші дописи повинні бути тактовними.
4.2.2. Умисна або випадкова фальсифікація e-mail адреси, технічної інформації, джерела публікації.
4.2.3. Використовувати псевдо (nickname/login), що містить у собі нецензурні слова/вислови, посилання на інший ресурс, набір символів який неможливо запам’ятати.
4.2.4. Використовувати аватари, що містять у собі нецензурні вислови, державні символи чи знаки, які прямо чи опосередковано ображають користувачів.
4.2.5. Обговорення інших видів тварин (кішок, собак, корів, бегемотів) і рослин, якщо вони не мають відношення до тематики форуму.
4.2.6. Особисте листування учасників обговорення у темі.
4.2.7. Тиражування одного і того ж питання в різних темах форуму.
4.2.8. Пропаганда сторонніх сайтів і будь-яких форумів, що розміщуються в них (тільки у випадках, коли необхідну інформацію неможливо отримати на даному форумі).

4.3. Категорично забороняється:
4.3.1. Обговорення і власне трактування даних правил.
4.3.2. Обговорення ухвалених рішень модераторів, супер-модераторів і адміністратора.
4.3.3. Відверта реклама, у тому числі і послуг Інтернету без узгодження з адміністратором, СПАМ.
4.3.4. Обговорення особистих якостей користувачів, а особливо національної приналежності і віросповідання.
4.3.5. Прямо чи опосередковано ображати учасників даного форуму та учасників інших ресурсів, в т.ч. шляхом посилань на невігластво, брак досвіду і т.д. – пам’ятайте, що кожен має право на власну думку, що може бути відмінна від думок визнаних авторитетів в сфері акваріумістики чи загальновизнаних правил.
4.3.6. Злісно провокувати на суперечки інших учасників, в т.ч. коли "тон" допису дає підстави вважати, що він спрямований на образу адресата, якому прямо чи опосередковано адресований допис.
4.3.7. Використовувати одним учасником два і більше акаунти.
4.3.8. Категорично забороняється використовувати червоний шрифт на форумі, ним може користуватись лише адміністрація для написання зауважень.

5. Порядок розміщення реклами:
Кожен користувач Львівського форуму акваріумістів може розміщати рекламні оголошення виключно на акватерраріумну тематику (або дотичну до неї) у розділі "Приватні оголошення".

5.1. Розділ "Продам"
5.1.1 Користувач має право опублікувати одне безкоштовне оголошення щомісяця.
- лише два безкоштовні оголошення можуть бути відкриті одночасно.
- зачинене безкоштовне оголошення, а також оголошення, котре не оновлювалось більше 2-х місяців видаляється з розділу.
- Безкоштовним є лише і виключно оголошення роздрібного продажу товару, котре містить не більше одного найменування товару.
5.1.2 Окрім безкоштовних оголошень кожному користувачеві додатково надається можливість публікації платних оголошень
- оголошення вартістю 10грн\міс
- необмежена кількість публікацій оголошень протягом року, але кількість одночасно відкритих оголошень не більше 5-ти – вартість 100грн\рік
- необмежена кількість публікацій оголошень протягом року, але кількість одночасно відкритих оголошень не більше 10-ти – вартість 200грн\рік
- зачинене платне оголошення, а також оголошення, котре не оновлювалось, через один рік видаляється з розділу.
- адміністрація залишає за собою право публічно надавати вмотивовані пільги учасникам форуму з оплати платних оголошень
5.1.3 Будь-яке оголошення у розділі має обов'язково містити наступні дані:
- справжнє ім’я продавця;
- місто в якому продається товар\послуга;
- назва товару \ послуги;
- кількість , розмір або іншу необхідну характеристику;
- фото (по можливості в інтересах продавця);
- можливість передачі в інше місто (поїзд, автобус, самовивіз);
- вид розрахунку за товар;
- контактні дані (телефон, ICQ, e-mail, і т. д.);
- ціна.

5.2. Розділ "Куплю"
5.2.1 Оголошення у розділі "Куплю" є безкоштовними
5.2.2 Зачинене оголошення, а також оголошення, котре не оновлювалось більше 2-х місяців видаляється з розділу.
5.2.3 Будь-яке оголошення у розділі має обов'язково містити наступні дані:
- справжнє ім’я покупця;
- місто отримання;
- точна назва товару \послуги;
- необхідну кількість товару;
- можливість отримання товару з іншого міста;
- вид розрахунку за товар\послугу;
- контактні дані (телефон, ICQ, e-mail, і т. д.);
- ціна.

5.3. Розділ "Обміняю, віддам в добрі руки"
5.3.1 Оголошення у розділі "Обміняю, віддам в добрі руки" є безкоштовними
5.3.2 Будь-яке оголошення у розділі має обов'язково містити наступні дані:
1. справжнє ім’я користувача;
2. місто в якому знаходиться товар;
3. назва товару і/або бажана реалізатором пропозиція обміну;
4. кількість і розмір;
5. фото (по можливості в інтересах продавця);
6. можливість передачі в інше місто (поїзд, автобус, самовивіз);
7. контактні дані (телефон, ICQ, e-mail, і т. д.).

5.4. Розділ "Аукціони"
5.4.1 Оголошення у розділі "Аукціони" є безкоштовними, користувач може створити наступне оголошення у темі лише після завершення попереднього свого аукціону.
5.4.2 Правила аукціону:
- Продавець повинен представити фотографію і характеристики виставленого лоту, а також умови відправлення лоту та одержання грошей.
- Вказати мінімальну стартову ціну та мінімальний розмір кроку ставки.
- Вказати термін закінчення торгів.
- "Бліц-ціна" - це ціна, за яку продавець готовий продати свій товар одразу (не обов’язково).
- Приймаються ставки лише в цифровому еквіваленті. Останньою ставкою вважається остання найвища ставка, датована "хх:59", ставка з часом в "хх:00" і пізніше не приймається, навіть якщо вона вища. Тобто третій удар молотка буде рівно о "хх:00" за часом форуму.
- Щоб уникнути ситуації, коли роблять ставку в останню секунду, вводиться правило: "Аукціон працює ще 10 хвилин" (штрафний час), після останньої ставки, навіть після закінчення заявленого часу. Щоб не було обману, або змагання на швидкість реакції. Наприклад, остання "23:57", значить закінчення "24:07". Якщо за цей час хтось ще збільшить ставку, відлік часу починається знову. Даний пункт по-замовчуванню присутній у кожному аукціоні.
- До появи першої ставки продавець може відредагувати опис товару, змінити ціни і тривалість торгів. Після надходження першої ставки редагування допису продавця заборонено.
- Якщо переможець відмовляється від лоту, то лот дістається людині, яка зробила попередню ставку (якщо продавець не проти). А переможець, що відмовився від лоту отримує догану.
- Лот вважається проданим, коли продавець написав, що переможець отримав лот.
- Якщо продавець відмовляється передавати лот, то йому присвоюють статус "Втратив довіру" та забороняють створювати теми/дописи у розділі "Приватні оголошення" терміном на один рік.

5.5. Після купівлі/продажу/обміну/аукціону/колективного замовлення свою тему потрібно зачинити.
5.6. Даний розділ є премодерованим (тема буде опублікована або видалена в "Смітник" після перевірки модератором).
5.7. При розміщенні теми про колективне замовлення товару/оказію потрібно надати найбільш розгорнуту та точну інформацію про товар, місце замовлення і ціну (або посилання на ціну).
5.8. За якість товару і ціну повну відповідальність несе тільки учасник, який створив допис торгівлі своїм товаром.
5.9. Забороняється створювати повідомлення, які дискредитують продавця
5.10 Розміщення комерційних оголошень юридичними особами, приватними підприємцями та інтернет - магазинами можливе лише за узгодження з адміністрацією.
5.11. З будь-яких питань про розміщення реклами в т.ч. і банерної, поштових розсилок і т.п. звертайтеся по e-mail: aquaforum.lviv@gmail.com чи за тел. +380972675574.

6. Розміщення інформації у розділі "Аквамагазини регіону":
6.1. Дозволено:
6.1.1. Подавати інформацію про аквамагазини, зоомагазини, інтернет-магазини, ветеринарні пункти, консультаційні центри, гуртки, аква- і зооринки.
6.1.2. Для кожного магазину необхідно відкривати окремо нову тему для обговорення/відгуків/зауважень щодо магазину чи продавців.
6.1.3. Подавати інформацію про акції, надходження нового товару.

6.2. Заборонено:
6.2.1. В темі одного магазину обговорювати інший.
6.2.2. Подавати неправдиву інформацію.


7. Користування розділом "Бібліотека":
В розділі можна публікувати літературу, буклети, відео, інструкції, посібники, статті за умови:
7.1. вільного розповсюджується;
7.2. із згоди авторів;
7.3. згідно конституції України і Закону України;
7.4. інформацію для попереднього перегляду;
В разі копіювання інформації з розділу "Бібліотека" користувач зобов"язаний видалити копії на протязі 24 годин (1 доби).

8. Відповідальність і покарання:
8.1. Зауваження— це приватне повідомлення надіслане учаснику (з додаванням пункту порушення в даних правилах). Зазвичай вказівки на незначні відхилення від теми, неправильно оформлені теми/дописи, особисте листування та інші дрібні порушення.
8.2. Публічне зауваження, попередження – це допис, написаний червоним кольром в темі (з додаванням імені порушника та пункту порушення в даних правилах).
8.3. Порушення — видається учаснику (з додаванням пункту порушення в даних правилах) у разі незнання і невиконання встановлених правил.
8.4. БАН (заборона доступу на форум) – видається автоматично: 2 порушення – 7 днів, 3 порушення – 1 місяць.
8.5. Довічний БАН – видається за СПАМ, клон акаунту, на розсуд адміністратора.


9. Зміни та доповнення :
Правила форуму можуть змінюватись і доповнюватись в міру необхідності, Адміністратором.


Бажаю всім приємного спілкування !!!
__________________
Головний ворог акваріуму - акваріуміст (с)

Востаннє редагував Bobus: 24.02.2015 о 10:48.. Причина: Правила доповнено 08.02.2015 року
Охват Марьян зараз поза форумом  
114 користувачів подякували Охват Марьян:
***ШЕРХАН*** (16.06.2016), acer2011 (09.04.2011), Agronom (30.10.2009), Albanets (05.05.2016), AlokuM  (02.12.2009), ambasado (09.10.2009), Andrey (30.12.2012), aton_ra (15.10.2012), Black (07.11.2017), Bomchyk (08.03.2017), CVI (10.02.2010), dido-pido (14.03.2013), ENERGY (02.01.2010), ENEYY (09.03.2012), Fadeev (09.10.2009), FENIX (25.04.2010), GarpeL (24.01.2015), geliy (04.11.2017), Gemeni (09.10.2009), gera (27.09.2014), goldfish (09.10.2009), GreenUA (10.10.2009), GRM (09.10.2009), gydin (02.12.2010), Igorchyk (11.02.2015), Igors (09.10.2009), Kolya90 (28.09.2014), LanaSweet (09.07.2010), lar (24.01.2011), Leo N (31.03.2010), Lestor (09.10.2009), lionkiller (22.11.2011), Lubitels (10.02.2012), Ludma (26.01.2011), MAN (28.02.2012), martusja (10.10.2009), mavr (05.10.2009), Mcandryu (18.09.2012), misha (09.10.2009), MotaMota (10.01.2014), mtr (29.03.2012), Myron (11.02.2010), Mаkс (15.07.2012), Nemo (09.10.2009), Noe (09.10.2009), okonor155 (29.12.2009), olbbs76 (16.05.2011), Oscar (16.09.2009), pavllo (02.12.2013), pozhar (28.10.2010), protsjak (12.10.2011), pyellow (27.11.2009), roman.dobrovolsky (05.10.2016), Roman71 (08.09.2010), romanesp89 (06.02.2013), romul2007 (23.10.2010), Rusll (14.04.2014), Rybkaigor (10.03.2010), Scorpion (09.10.2009), shkul (27.05.2015), sirota (09.10.2009), Skin (12.07.2011), SUPP0RT (09.10.2009), swiftnet (16.10.2009), Taras.ss (19.03.2016), tsema (13.08.2011), Valentin (21.04.2013), valerius (13.10.2009), vankabr (17.03.2013), Vano2318 (14.02.2020), Vasia1985 (08.10.2011), Viktorio (26.10.2016), virden (15.02.2011), vitalik@@ (23.06.2015), vi_ki (09.08.2010), vlysov (21.10.2011), vova_ribka (21.03.2014), Yura (09.10.2009), yurania (28.03.2014), zelenapantera (19.01.2010), zem@ (11.03.2018), Александр11 (13.09.2010), Анатолий (16.02.2015), Андрій Мудрак (25.03.2013), андрій с (09.10.2009), Андрійко (25.05.2011), астрик (11.04.2012), виталий 1973 (25.04.2012), вовчик18 (16.01.2011), Галин_а (04.12.2014), Горобець (22.06.2015), Іван Михайлович (09.10.2009), ІЙВ (16.11.2014), КАрлсон (19.12.2010), Кійко Микола (19.05.2012), КОЛЯ ВФ (25.05.2013), Міраж (23.05.2011), Нічна Лють (20.12.2013), Олексій (15.01.2014), ОРЕСТОВИЧ (02.11.2010), Перша універсальна склонарізка (16.06.2013), Петро_ (29.12.2013), Ростислав (20.09.2011), Серг (05.04.2021), Сябро (21.06.2011), Таня96 (07.02.2014), Тася (09.10.2009), Терлецький Дмитро  (07.04.2011), тернеция (25.11.2008), тешнер (07.01.2013), Толя 80 (14.01.2012), ХроміS (26.10.2014), ~MARTINI~ (14.12.2010), ~Terez@~ (05.03.2013)
Реклама
Старий 29.07.2014, 21:50   #2
Охват Марьян
Засновник форуму
 
Аватар для Охват Марьян
Львівська обл.
 

Реєстрація: 10.11.2007
Дописи: 9.263
Подякував(ла): 5.831
Подякували 32.524 разів в 6.874 дописах
Репутація: 33513

Аквафото Аквафото Аквафото Активність Меценат Акваріуміст року Аквафото Акваріуміст року Аквафото Аквафото 

Типово Відповідь: Правила Львівського форуму акваріумістів

Зміни до правил Львівського форуму акваріумістів !!!

Нова редакція п. 5.4.1.
5.4.1 Оголошення у розділі "Аукціони" є безкоштовними, користувач може створити наступне оголошення у темі лише після завершення попереднього свого аукціону.
__________________
Головний ворог акваріуму - акваріуміст (с)

Востаннє редагував Bobus: 08.02.2015 о 22:46..
Охват Марьян зараз поза форумом  
20 користувачів подякували Охват Марьян:
agua (30.07.2014), dido-pido (12.02.2015), gera (27.09.2014), Igorchyk (11.02.2015), Kolya90 (28.09.2014), ksw1 (30.07.2014), navy (29.07.2014), Rain (29.07.2014), roman.dobrovolsky (05.10.2016), Roman71 (29.07.2014), sergiy (11.02.2015), shkul (27.05.2015), Tarik1 (09.11.2014), Viktoriya (11.12.2014), Yurskiy (06.01.2015), Анатолий (16.02.2015), БАРАКУДА (11.02.2015), Галин_а (04.12.2014), ІЙВ (16.11.2014), ХроміS (26.10.2014)
Зачинена тема

Закладки


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Правила експлуатации СО2 баллонів. Doc-tor Інше устаткування 5 15.01.2011 18:52
Логотип Львівського форуму акваріумістів (голосування) Охват Марьян Виставки, конкурси та здибанки 33 18.10.2010 22:06
Конкурс. Логотип Львівського клубу акваріумістів RVV Виставки, конкурси та здибанки 95 19.10.2009 22:28
Нові правила набору номерів Scorpion Балачки 5 16.10.2009 19:26


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:55.


All rights reserved